Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 16 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 16 évvel idősebb nálam (37 éves) a szüleivel, húgával (32), és annak 9 éves lányával élt együtt. Muszáj volt kihasználniuk?

Figyelt kérdés
A húga folyamatosan buzerált engem, mert irigy volt h a bátyjának van valakije, őt meg elhagyta a gyereke apja aki mellesleg alkesz, most én vagyok a szar mert a felnőtt férfi elköltözött otthonról. Szerintetek?A húga folyamatosan buzerált engem, mert irigy volt h a bátyjának van valakije, őt meg elhagyta a gyereke apja aki mellesleg alkesz, most én vagyok a szar mert a felnőtt férfi elköltözött otthonról. A húga csak elszórni tudta a pénzt amit a barátom összedolgozott,gondolom ezért nagy baj h elköltözött!!!!

2013. okt. 13. 15:58
 1/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
49%
Téged sem az eszedért szeretnek babám.
2013. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na még egyszer!

Hát leányzó, lehet hogy csak farkalásra vagy jó :D

2013. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

21-37 már ezt sokallom persze sokak szerint normális.

De nem te kellesz neki csak a puncid.

2013. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
na de há kijjéjapujahe?
2013. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem már nem a te dolgod.Szerintem már nem a te dolgod.
2013. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 21 évesen már átláthatnád a dolgokat jobban.

Kezdjük ott, hogy szerintem 37 éves korában már épp ideje volt, hogy elköltözzön.

Vannak olyanok, akiknek a véleményére nem szabad adni. Te magad írtad, hogy csak irigy rád. Az ilyenektől menekülni kell minél hamarabb. Barátod jól tette, hogy lelépett, a többiek meg nézzenek magukba mélyen.

2013. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?
2013. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na,tehát a gyengébbek kedvéért még egyszer!! Barátom 37 éves koráig a családjával élt. Kihasználták, csak ő vette ki a munka nagyobbik részét a családi gazdaságból, míg a hugicája azt csinált, amit akart, mert ő szült egy gyereket, hiába szólt neki az apja h kislányom gyerünk dolgozni, nagy ívben letojta... mivel közös kassza volt, a pénzt bezzeg nem sajnálta szórni. mivel a barátom durván vak volt a dolgokkal kapcsolatban, mondván akármilyenek is, akkor is a családja, sok idő után ,sikerült rávezetnem, hogy ez így nem állapot. én is velük éltem így egy évet,én is csak dolgoztam, magamra nem költöttem semmit, de a sógórnőm mindig elmondta h mennyi pénzt szórt el. MIkor pedig elköltöztünk ,az egész családja meg akart ölni, hogy miattam költözik el a 37 éves felnőtt férfi otthonról... Egyébként mióta ketten vagyunk, milliószor jobb a kapcsolatunk, sokkal jobban megértjük egymást. Sokat jelent h nincs itt a kishúga aki pusztán keserűségből beleszólt a kapcsolatunkba, áskálódott, uszított minket egymás ellen...
2013. okt. 14. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!