Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak, összejöjje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyom egy kapcsolatra de nincs a közelemben senki akivel el tudnám képzelni magam ismerkedni meg nem tudok nem vagyok az a kezdeményező típus. Van egy legjobb fiú barátom akivel nagyon jóba vagyunk viszont sosem tudtam rá úgy nézni,de mivel ennyire elkeseredett vagyok megpróbálhanám vele (tetszettem neki régen talán még most is) viszont félek hogy mi lesz ha találok valakit akit tényleg szeretni fogok és attól is hogy ha szakítunk rámegy a barátságunk és mivel évfolyamtársak vagyunk mindig látnunk kell utána egymást.Nem akarom hogy miattam szenvedjen és kihasználni sem akarom de nem tudok egyedül lenni :( Mit tegyek? kérlek segítsetek!

2013. okt. 23. 21:47
 1/1 anonim válasza:
100%
szerintem annyita hülyeség úgy összejönni vkivel akit nem is szeretsz csak azért mert mondjuk nagyon szeretnél már párkapcsolatot vagy csak ki akarod próbálni...
2013. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!