Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok! Szerintetek ez aranyos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Szerintetek ez aranyos?

Figyelt kérdés

Ha megallapodtunk a parommal ,hogy amig 17 nem leszek varni fog ram ezen azt ertem,hogy nem csal meg es nem eroltet semmit :-)

Szerintetek meddig tarthat egy ilyen kapcsolat? Kerek tippeket,hogy miota tart :-)

Wlolre is koszi *--*



2013. okt. 26. 01:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
nagyon aranyos, mindjárt elcsöppenek.
2013. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan kerdezem vagy inkabb arra lennek kivancsi mi a velemenyetek egy olyan 18 ev koruli fiurol aki kepes ilyen ''aldozatot,,hozni egy lanyert?
2013. okt. 26. 01:41
 3/20 anonim ***** válasza:

szerintem majdnem másfél éve.


És nem aranyos, mert azt képzeled magadról hogy paranoiás vagy és még mellé idegesítő is vagy, illetve nem, mert ez már önmagában idegesítő

2013. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi lesz 17 éves korodban?
2013. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Addig még felpróbálhatnak téged, az nem kizáró ok?
2013. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vagy csinos, akkor könnyű dolga lesz a srácnak :D
2013. okt. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Cuki,hogy a regi valaszoloim is elokerultek :D :D meghato,hogy igy figyektek ram. Hat kompromisszumunk volt, en azt mondtam neki,hogy nem fekszem le senkivel amig minimum 17 nem leszek. Ezt azert mondtam neki mert kivancsi voltam kellek-e neki igy is.

Nem ,nem probalhat fel senki mert nem ruha vagyok es nem is engednem.

170cm 65,5kilo vagyok szerintem nem vagyok csinos mint azt mar regebben is emlitettem :-) de attol meg talalhatnak vonzonak es nincsen velem kunnyu dolga a baratomnak eppe ellenkezoleg :D

2013. okt. 26. 01:56
 8/20 anonim ***** válasza:

És ha a srác kitalálná, hogy 20 éves koráig nem szeretne megdugni téged, akkor várnál rá? :D Vagy veled egyből szerelmeskedni kell, ahogy azt mondod, hogy mehet?


Nekem nem tetszik, hogy a szex az egy szívesség/szolgáltatás/fizetőeszköz/tesztelési eljárás a részedről, de biztos ez a természet rendje. Igazából a szívem mélyén leszarom, hogy mit csináltok.

2013. okt. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez messze van az aranyosságtól. Ez oltári nagy baromság. Nem lehet így most kijelölni a kort, hogy na most én várok te rád x ideig. Az élet pénz.
2013. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem eroltetem en sem :-) ha nem szeretne nem teszi meg azok utan,hogy vart ram ennyit nem eroszakoskodnek vele. Azert mondtam 17 et mert ugy gondoltam addigra kialakulhat kozottunk egy komoly kapcsolat, nem fizetoeszkoznek hasznalom a szexet egyszeruen csak valaki olyannak szerettem volna odaadni a szuzessegem aki engem szeret es nem csak azert vagyok,hogy megdugjon aztan ektunjon. Komolyan tervezem az eletem es nem ezen a teren szeretnek hibazni. Amugy 15 eves koromban ismertem meg o 17,5 volt , masfel eves a kapcsolatunk mint azt ezelott megmondtak es szerencses vagyok amiert ilyen ember a tarsam mint o.
2013. okt. 26. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!