Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, ha egy srác akivel ismerkedtek. Túlságosan kedves?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ilyen a stílusa, tudjátok vannak ezek az aranyos "cuki" fiúk... Jó, hogy rendes, lehet vele beszélni, de nem zavarna egy idő után? Főleg mikor úgy érzed, hogy Te benne lennél abban, hogy randizzatok, mert tetszik, amúgy minden más jó... csak túl kedves?

20/N



#aranyos #cuki férfiatlan
2013. okt. 23. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod,hogy túl kedves a srác?omg -.-"
2013. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hat szerintem addig jo mig kedves. Mert mostanaba mar nagyon ritka h egy fiu kedves. En orulnek neki. Jo persze telleg van egy hatar mert van mikor mar idegesito ha valaki tul kedves de akkor meg lehet vele ezt beszelni. Szerintem a kedvesseggel semmi gond nincs.
2013. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves Első, ne érts félre! Természetesen annak örülünk, ha kedvesek velünk a Férfiak, de Te nem találkoztál még olyannal aki tenyérbemászóan kedves?
2013. okt. 23. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy annyira kedves, hogy mások kihasználják és ő ezt hagyja?
2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen zavarna, nem vonzana eléggé. Legyen egy nagyfokú odafigyelés, érdeklődés, de ne nyaljon be nekem. Én már nem lennék benne, 2 éve még benne lettem volna :)
2013. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
benyalás/ tenyérbemászóan kedves fogalma az mit takar?
2013. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam a "túl kedves" fogalma azt takarja, hogy van egy egészséges, vonzó kedvességi szint, amit várok a pasitól, és ami leginkább imponál. Ha e fölé megy, az persze szép lassan taszító lesz, minél inkább "kellemetlen" már a kedvessége.
2013. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "túl kedves"? Amíg nem egy töketlen, szerencsétlen, látens nőgyűlölő tagról van szó, addig engem nem zavar, ha valaki túl kedves. A kedvesség szexi dolog.

Én is rohadt kedves vagyok alapvetően azzal, aki érdekel és aki értékel, a s-ggfejeket meg képes vagyok úgy megalázni egy kávézóban, hogy az egész nép elkushad és néma csendben egy emberként gyászolja a pasas tovaszállt önbecsülését. Mindenkihez úgy állok hozzá, ahogy hozzám állnak, csak extrém fokon. Aki gyökér velem, arra rászabadítom a hét poklot, aki kedves velem, annak képes vagyok az éjszaka közepén húslevest főzni és elvinni a város másik végébe, ha az illető beteg.

2013. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó, te bazi aranyos lehetsz :D
2013. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 ritkán, de előfordul :) nekem is van szívem, vagy mi a szösz :D
2013. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!