Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg fiúk és férfiak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk és férfiak! Hogy bírjátok ki sokáig a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok. A páromnak most haza kellett utaznia egy hétre, de rettentően hiányzik annak ellenére, hogy minden nap beszélünk telefonon és skypeon.

Ti hogy bírjátok ki? Tanácsokat kérek légyszi!

Előre is köszönöm!



2013. okt. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Addig keresek másikat :-)
2013. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idővel megszokja az ember, ha már több éve együtt vagytok, akkor egy-egy hét a másik nélkül nem jelent különösebb megrázkódtatást, de ha a kapcsolat jó, akkor a viszontlátás viszont mindkettőtöknek nagyon jó.

Egyébként ebben a kérdésben lényegtelen, hogy heteró vagy meleg párokról van szó szerintem. :)

2013. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen bírom, ha pár napig nem találkozunk. Pedig akkor is beszélünk telefonon egy nap többször is, de akkor is nagyon hiányzik.
2013. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Béla211 ***** válasza:
Amikor nagyon hiányzik és több napig nem látom akkor lefoglalom magam annyira kifárasztom magam ,hogy este nyolckor bedőlök az ágyba és már alszom is:D
2013. okt. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.

De meg lehet oldani!

Mint mondták,foglald le magad, koncentrálj valami általad nagyban érdekelt dologra s úgy.

Nézz a neten sorozatokat stb, ha nincs más ötleted. Kitartás! :)

2013. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!