Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vezető, nagy tekintélyű...

Vezető, nagy tekintélyű férfiak feleségei, hogy bírjátok a sok s*ggnyalót?

Figyelt kérdés

Engem annyira idegesít, amikor látom azt az embereken, hogy csak azért olvadoznak, ájuldoznak, mosolyognak, kedveskednek az ember szemébe, mert ő és a férje "valaki". Utálom a sok képmutató embert. Miért kell másképp viselkedni azzal aki -nem tudom másképp mondani- "valaki". Mindenki ember, nem értem miért nem lehet velünk is normálisan beszélni, nem ilyen hízelgően.

Szerencsére a férjem sem él vissza ezzel, ő azt mondja, ilyenek az emberek, nem kell ezzel foglalkozni.


2011. jún. 4. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen azért, mert ilyen az emberek többsége.
2011. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak a látszat, sokkal többen utálják őket! Még aki nyalizik is előtte, később hátba támadja. nem mondom, hogy könnyű megszokni, de az ember időveé rájön, hogy ki az akiben megbízhat. Így mikor igazán tapasztalt, rájön, hogy csak a magában és a családjában bízhat meg. Igaza van a férjednek, nem kell ezzel foglalkozni. Az ilyen emberek semmit sem érnek a nagyobb szemében. Mindenki rájön, hogy csak a nyalizás végett kedves. Nekem jobban bejönnek az őszinte emberek. :)
2011. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem a férjem van vezető beosztásban, hanem én, de ki nem állom, amikor valaki azért kedveskedik nekem, mert a főnöke vagyok. Ha nekem van névnapom, mindenki külön virágot hoz, ha másoknak, akkor kollektíven köszöntjük fel.... Ez is olyan hülyén jön ki.

Sokkan jobban tisztelem a karakán, szókimondó kollegákat.

Igen, én sem szeretem a s.ggnyalókat :))

2011. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó érzés, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel.

Igen, nem is igazán barátkozunk emiatt (vannak barátaink, de azok , akik ezelőtt is barátok voltak, de újakat nem igazán engedünk közel, mert nem lehet tudni, ki miért közeledik, sajnos :( )

2011. jún. 4. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Egy profit orientált pénzalapú világban, ahol a kapcsolatok sokat számítanak, ezen csodálkoztok?

Hogy lettetek ti befolyásosak?

2011. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy tisztességesen is lehet azzá válni. Ez meg neked miért furcsa? :)
2011. jún. 4. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

A 2. hozzászólóval tudok egyetérteni - nem nyalizás végett! :-)))))

Én egyszerű beosztott vagyok, és hányni tudnék, amikor látom a sok s.ggnyalót körülöttem!

Ráadásul ha bármi probléma adódik, ők az elsők, akik hátat fordítanak annak, akit addig annyira "szerettek".

Férjednek igaza van: az emberek már csak ilyenek. Vagy azért, mert zavarban vannak, vagy azért mert megilletődöttek, vagy egyszerűen helyzeti előnyt remélnek a kedveskedésért cserébe.

Nehéz lehet így igaz barátokra lelni... :-(

2011. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez a zavaró, hogy tudom, hogy "azért" kedvesek.


Persze biztos van, aki alapból kedves lenne amúgy is, de a többség miatt már senkiben nem lehet feltétlen bízni.

2011. jún. 4. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Férjemnek jól menő vállalkozása volt mikor összekerültünk (nem ezért szerettem bele), és rengeteg "barátja". Mindenkivel kedves volt, mindenkit közel engedett magához. Aztán lefelé indultak az üzleti dolgai. A barátok is szépen elmaradoztak. Utólag megvallotta, hogy azt várta, hogy én is mikor hagyom el. Akkor is, és előtte is megmondtam neki, hogy nem érdekel a pénze, virágon, bonbonon, vagy kissebb értékü ajándékon kivül soha nem fogadtam el tőle semmit. Azóta megint "felvitte az isten a dolgát", de tanult az esetből, és nem kellenek azok a bizonyos "barátok", akik persze ahogy megszimatolták a pénz szagát, vissza akartak térni.
2011. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!