Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kíváncsi vagyok a véleményétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményétekre, hogy mitől lehet ez és veletek is volt-e már ilyen. A párommal vannak problémák de nem tudom miért?! 20éves NŐ! Többi lent

Figyelt kérdés
Hát akkor leírom.Persze tudom,hogy nem ide kellene ezt írnom de már nem tudok máshová fordulni ez lenne az utolsó hely ahol írnék ha tudnám a választ.Valami nincs rendben a kapcsolatomban nem olyan mint rég.A szex sem az igazi mondjuk nálunk a szexel mindig is volt baj nem akar kielégíteni orálisan de ezt még elfogadom de már alig van szex.Állandóan veszekszünk kis apróságokon.Egy folytában bikinis nők képét lájkolja osztogassa mintha arra nyáladzana de közbe nemi életünk sincs.Nem volt ilyen sose csinálta ezeket és nekem ez rosszul esik pedig sosem zavart ez a lájk dolog mert tudom,hogy velem van és szeret,de most hogy közben nemi életünk sincs így kissé rosszul esik.Nem dicsérget nagyon ritkán és hát csak jól esne pár szó amikor felöltözöm csinosan neki,hogy de szép vagy kicsim de hát semmi csak néz és mosolyog rám.Semmi közös program egy közös esti séta vagy ilyesmi..semmi.Ezt már próbáltam neki elmondani de csak annyit mondott,hogy változtatni fogunk de nem lett semmi a szavából.Válaszokat várom,hogy volt-e valaki már ilyen helyzetben!

#szex #szerelem #párkapcsolati problékmák
2013. okt. 29. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Félek ez a kapcsolat már meghalt... Ha nincs semmi közös, csak veszekedések, akkor ideje lenne elgondolkozni a szakításon. Főleg ha beszélni se akar veled..

29l

2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesnek veszi,hogy vagy neki,tudja,hogy szereted,ezért azt gondolja,elkényelmesedhet,és azt csinálhat,amit akar,mert te úgyis mindig mindent megbocsájtasz.Önző módon viselkedik,és azt gondolja,semmit sem kell tennie azért,hogy megtartson.Vegyél vissza kicsit,próbáld meg hanyagolni,ne alázkodj meg neki!Ha szeret,küzdeni fog érted,de csak ha megmutatod neki,hogy egy kapcsolatért tenni is kell.Távolodj el tőle egy kicsit.
2013. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszélni akar ezzel nincs gond.Csak mintha túl természetesnek és megszokottnak venné,hogy én vagyok neki és majd megoldódik.De ez magától nemfog így.
2013. okt. 29. 17:26
 4/7 A kérdező kommentje:
2dik válaszoló köszönöm válaszod!
2013. okt. 29. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mit is kellene ilyenkor válaszolni....de párterápia?
2013. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy az segítene várok még avval az ötletel hátha alakul valahogyan a probléma.
2013. okt. 29. 17:43
 7/7 A kérdező kommentje:
jöhetnének még válaszok!
2013. okt. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!