Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem egy átlagos párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoctak kérdése:

Nem egy átlagos párkapcsolati kérdéssel fordulók hozzátok. A párom exe több mint valószínű szerelmes az öcsébe. Kíváncsi lennék a véleményetekre?

Figyelt kérdés
Párnapja elmondta hogy, hogy kezdenek össze melegedni. ( nem tudja hogy nekem mondta el) egyébként is jó haverok voltak. de azért nem akarnak össze jönni mert még is csak a tesójának exe. mit javasoljak? mind 2 megérdemelné a boldogságot. de a pasimnak biztos szar lenne ha az öcsével jönne össze. mellékesen mi se vagyunk olyan jóba hogy esetleges családi ebédnél egy asztalnál üljünk. de megérdemelné hogy végre boldog legyen, mellesleg tuti nem kéne arra gondolnom hogy megint az én pasim után fut. nektek mi a véleményetek erről? mi lenne a helyes döntés?
2013. aug. 12. 14:42
 1/4 ASOT ***** válasza:
Felnőttként kell kezelni és értelmes embernek kell lenni hozzá.
2013. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komoly.
2013. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg, kérdezd meg a párod, hogy mennyire zavarná ha járnának? látod rajtuk, hogy, hogy tetszenek egymásnak, de miatta nem akarnak randevúzni.
2013. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyet nem mernék állitani, mert ha még is be válalnák akkor az lesz h én tudtam mindenről és nem szóltam. Azt tanácsoltam hogy a csaj kérdeze meg mint ha nem a pasimtól, de mint ha csak neki teteszene és az öcse meg nem tudna semmiről. Igy a családi kötelék kimarad. Én meg tudnám a hátérből csilapitani a párom h elfogadja. De nem tudja senki h tudok erről az egészről. Még a részt bevők se. Visszont azon is dilemázok hogy nekem ez menyire lenne jó, mert úgye az exek nem szoktak jóba lenni. Hát mi se vagyunk. És igy kötelező találkozások lennének. 1válaszoló kifelytenéd bövben. Köszi
2013. aug. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!