Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem gáz, ha ezt írom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz, ha ezt írom egy fiúnak? Ti mit ajánlanátok? ELÉG TAPASZTALATLAN VAGYOK, SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik, de még soha nem beszéltem vele. Egy évvel idősebb nálam. Mivel nem mernék odamenni hozzá gondoltam írok neki facebookon. Az lenne a kérdés , hogy nem gáz-e , ha azt írom neki, hogy "Szia! :) Hogy vagy?" ? Mert ugye eddig még soha nem beszéltünk egymással és mégsem úgy szeretnék írni neki, minta már 1000 éve jóba lennénk egymással. Ezután miről kérdezgessem? Arról hogy mit sportol? Milyen volt a napja? Mit csinált ma? Még szeptemberben jelöltem be facebookon, gáz lenne , ha megkérdezném tőle, hogy "nem gond, ha bejelöltelek?", amikor már annak lassan 2 hónapja?

Szerintetek ezek megfelelő kérdések, ha nem szeretnék nyomulós lenni, egyszerűen csak szeretném megismerni, és szeretném, ha jófejnek tartana?

Ti mit ajánlanátok még? Nagyon fontos lenne, előre is nagyon.nagyon köszönöm, ha segítetek! :)

FONTOS LENNE A SEGÍTSÉGETEK, ELÉG TAPASZTALATLAN VAGYOK... :/

15/L



2013. okt. 31. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond:D sőt
2013. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először is fel kellene világosítanod arról ki is vagy és miért írsz neki mielőtt rárontasz a kérdéseiddel mert lehet úgy hirtelen azt sem fogja tudni ki vagy.. Utána jöhet a hogy vagy, mit csináltál ma, mit szeretsz csinálni. És reméld leesik neki, tetszik neked és elhív valahová.

Esetleg mondhatod neki, hogy valamikor szívesen beszélgetnél vele kettesben is mert a suliban eddig még nem tudtál.

2013. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gond :D
2013. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első körben az a kérdés, hogy mennyire vagy jó csaj, de mivel ilyesmiket kérdezel GYIK-on, élek a gyanúperrel, hogy nem vagy a legnépszerűbb a fiúk körében. Ha szép vagy és bejössz neki, akkor gyakorlatilag mindegy, mit írsz, mindennek örülni fog, mint majom a farkának, de ha nem, akkor ne ilyen "sziahogyvagy"-okkal kezdj, mert az nagyon gáz. Valami konkrétabb dologról kérdezd meg, esetleg nézd meg a borítóképeit, vagy hogy miket lájkolt (ilyen sport(oló)/film/zene esetleg játék vonalon). És akkor jöhet a színészet, hogy "hűűű te is szereted? micsoda szerencsés véletlen, hát nekem ez az életem". Még ez is normálisabb kiindulópont, mint a sziahogyvagy.
2013. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de azért jobb lenne, ha inkább valamivel kapcsolatban írnál rá. Legalábbis nekem ez így olyan semmilyen, ha rám ír valaki, hogy "szia, mizu?". Persze ha bejössz neki, akkor szinte mindegy, hogy mivel indítasz, de én azért nem ezt javasolnám kezdésnek.
2013. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megfelelőek. De szerintem te nem is fogsz tudni laza kommunikációt levezényelni, mert még el vagy tájolódva e téren. Szóval akár ezt is bevetheted. Ha jó csaj vagy, még örülni is fog, hogy ráírtál.

Én gyakran beszélek neten, de számomra az a legidegesítőbb és semmitmondó első mondat, hogy szia + hogy vagy?...

Ugyan hogy lenne már? Egy ismeretlennek erről semmit nem fog mondani... Maximum azt, hogy jól. És? Nem értél el vele semmit.

Szóval szerintem ezt a kérdést teljesen felesleges feltenni. + Azt se kérdezd meg, hogy gond-e, hogy bejelölted.

De nem tudok neked jobb tanácsot adni, mert ezek a dolgok annyira személyfüggőek... és nem tudok ott állni mögötted, hogy mire mit reagálj :)

Szóval.. mondjuk kérdezz arról, ami érdekel...

2013. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Moszuke ***** válasza:

figyu te vagy a lány.. ne te cserkészd be a pasit. oksi?:D

mi ez a fordított elkorcsosult világ?


te apró jeleket adj.Ű

ha már facebook.. akkor likeolj 1-2 képet 2-3 napon át

bökdösd, de ne írj rá sztem az már kezdeményezés.

ami a pali dolga lenne..

2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szia hogy vagy kérdést hanyagold.

Egyszer írt rám egy srác, akit ismerek, de kb 7 éve nem beszéltem vele, hogy szia, hogy vagy, és így pffff... most így mit vársz, mit írjak, konkrétan nem emlékszem egy pillanatra, amikor beszéltünk volna kettesben, miért érdekel, hogy vagyok, minek írsz, hagyj békén.

De én csaj vagyok, egy pasi lehet máshogy látja.


Szerintem írj neki nyugodtan, valami kreatívabb dologgal kapcsolatban. Nem lesz valami sulis program? Kérdezd meg, elmegy-e. Vagy hallottad, hogy benne van a kosárcsapatban, és te is szeretnéd kipróbálni, tudna-e mondani ezt azt az edzőről. Ha nincs is benne a csapatban, akkor is elintézed el, oh, bocs, akkor valamit félreértettem, vagy rosszul hallottam, vagy ilyesmi, de legalább van egy kiinduló témátok.

Vagy kérdezd meg, ott volt-e a múltkor a nem tudom milyen buliban, rendezvényen. Mert te is voltál, tetszett/ nem voltál, de szerettél volna menni, akármi.

Legyél kreativ! :)

2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziahogyvaggyal ne kezdj. Egyszer nekem írt egy gyerek Facebookon, hogy hogy vagyok. Kicsit furán jött ki, hogy egyszer csak a semmiből jött egy üzenet egy idegentől (ő ismert engem), hogy hogy vagyok. :D
2013. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!