Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vágyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vágyok már gyerekekre, egyre jobban, napról napra, amikor még lényegében barátnőm sem volt, se normális kapcsolatom és bizony elég tapasztalatlan meg fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam kislányokat és fiúkat játszani, olyan cukik voltak, meg tévében is láttam gyerekeket, például reklámban vagy filmben és olyankor is el fog az érzés, hogy de jó lenne, ha nekem is lenne legalább egy lányom és egy fiam, meg egy párom, egy igazi családra vágyom zöldfülűként is. Olyan fura. De annyira cukik a gyerekek. :) Milyen jó lehet egy összetartó család, ahol szeretjük egymást. *-*
2013. aug. 23. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülők elváltak, és szarul érzed magad, hogy nincs rendes családod.
2013. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vágyakozni nem gáz.
2013. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem váltak el, de pocsék a családi viszony, nem egy álom család, bár lehetne rosszabb is. Igazából én szeretnék jobb lenni, tanulni a hibákból és jó apa lenni, nem úgy mint az én apám.
2013. aug. 23. 02:15
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] :'(((
2013. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 viktor123456 ***** válasza:
Papnak készülsz? :-)
2013. aug. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány évesen érzed ezt? Iszonyat aranyosak a gyerekek, de azért rengeteg kötöttség is - szóval azt a felét is gondold át, lehetőleg többször, mielőtt tényleg belevágsz. Megfelelő anyagi háttér, illetve nem baj, ha az ismerettségi köröben vigyáztál legalább 4-5 órát (egybefüggően) gyerekre, hogy tudd, mire számíts.

Tudod, a kisbaba olyan, mint a Nescafe: Könnyű megcsinálni, és egész éjjel ébren tart.

2013. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Ez itt most komoly, vagy csak kamu? Hàny éves vagy? Hol laksz? Tanulsz, vagy dolgozol? Mert én is szeretnék gyereket, nő vagyok. Írj privire!

2014. febr. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

De cuki vagy😙

Nem akkarsz beszélgetni.

2020. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!