Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit akar jelenteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

nemtudom hogyan értsem ezt az idézetet. "Aki nem szeretni akar, aki nem szerelmes akar lenni beléd... szimplán örökké veled, együtt lenni."


Ezt írta annak a lánybarátomnak, akibe szerelmes vagyok egy fiú..



2013. nov. 1. 15:13
 1/4 ASOT ***** válasza:
biztos részeg volt, ne foglalkozz vele
2013. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennek az idézetnek nincs sok értelme.
2013. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a sexre kellesz neki. Gondolta így tisztázza a dolgot.
2013. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem szerelmes belé nem szereti csak elélne vele öröké és jó lenne vele együtt jól éreznék egymást

én ezt szűrtem le belőle de buta a lánybarátod ha te szerelmes vagy belé és nem figyel rád ha már emiatt is féltékeny vagy és aggódsz :D

ne add fel legyél mindig mellette vigasztald meg vigyáz rá egyszer biztosan a tiéd lesz :)

2013. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!