Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez így normális? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez így normális? Mit akar ez jelenteni?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést mert ilyennel még nem találkoztam. Van egy srác (25) elhívott beszélgetni már 2x...mind a 2 alkalommal jól éreztük magunkat, csókolóztunk, beszélgettünk. DE amikor kérdeztem mi van mindig annyit mondott h nem akar kapcsolatot, nem hisz a járásban stb. Mielőtt kezdenétek tudja h nm lesz egy éjszakás kaland. Mit akarhat?
2013. júl. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad, és mikor úgy látod az egész esélytelen dobd ;)
2013. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak időtöltés vagy neki, ha ez neked nem felel meg ne találkozz vele és keress olyat aki normális kapcsolatot akar.
2013. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írom,de aki találkozgat veled és megcsókol,viszont komoly kapcsolatra nem vágyik,az csak kihasznál.Vagy mert le akar fektetni,vagy mert ha nincs más,jó vagy neki te is randizgatni.Mindegy,ő miről akar meggyőzni,ez sajnos így van,és ha jól belegondolsz,belátod,mennyire így van.Ha tényleg érdekelnéd,nem rabolná az idődet,járnátok.
2013. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megértem... erre gondolok én is :) csak az a fura h 4 hónap telt el a 2 alkalom közt...és semmi változás. Úgy látszik passzióból szivat :D
2013. júl. 29. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani barátom úgy kezdte, hogy neki elege van most a kapcsolatokból egy időre. Én meg rögtön tisztáztam vele az elején, hogy nekem csak kapcsolat játszik, egy éjszakás kalandok nem. Ezután találkoztunk tovább, majd úgy alakult, hogy összejöttünk. 2 hónapja vagyunk együtt és nem hiszem, hogy csak a szexre menne(legalábbis remélem, hogy nem:D), mert még nem feküdtünk le.
2013. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!