Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves 16-20 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 16-20 év közötti lányok Ti mi alapján kezdtek járni, kavarni, érdeklődni egy fiú iránt?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok le egy sorrendet, pl. jóképű arc, korosztály, izmos testfelépítés, intelligens, szőke haj, kék szem, anyagiak, bíztató jövőkép és karrier, öltözködés, stb...

2013. nov. 2. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
az alapján, hány Deák Ferenc és Pisti Király van a tárcájában
2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16-20 éves lányok válaszait várom, köszi
2013. nov. 2. 15:09
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és komoly válaszokra lennék kíváncsi
2013. nov. 2. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődni: akkor, ha tetszik. Most nyilván mindenkinek más jön be, nekem is nagyon sokféle típusú pasi bejön külsőre, a lényeg, hogy az összhatás oké legyen és a kisugárzása is megofgjon.

Kavarni: ha nyilvánvaló vonzalom van közöttünk. Nem csak fizikai, de pl már ismerem az embert, tudom, nagyjából, milyen a humorérzéke, mennyire intelligens, stb.

Járni: Ugyanaz, mint kavarni + hasonló nézetek, de legalábbis arról való intelligens tárgyalóképesség, határozott jövőkép, felelősségteljes viselkedés

2013. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Járni: ha hasonlóképp gondolkodunk,jó a kisugárzása, vonzódok hozzá, szimpatikus

Kavarni: nekem fontos, hogy valamilyen szinten ismerjem, tehát ha teljesen vadidegen, akkor nem sok esélye van + vonzódjak hozzá(ez talán a legfontosabb), legyen magabiztos

Érdeklődni: szimpatikus, jó a kisugárzása ( nagyon fontos!!)

2013. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal fontosabb, hogy bármiről tudjuk viccesen/komolyan beszélni, mint hogy a város szépfiúja legyen.. (tehát elsősorban a belső a fontos)

17L

2013. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. nov. 2. 22:47
 8/10 anonim válasza:
100%
legtöbben a pénzre utazik ugyan én nem abba a korosztályba tartozom akiket feirtál de azt tudom hogy ha normális lányt akarsz akkor ne olyat válassz akin tonna smink van meg miniruha meg minden náluk általában a pénz számit csak amugy átlagosan jófej csajok buknak a vicces fukra de csak akkor ha adott esetben komolyabb témárol is lehet vele beszélgetni, ugyanakkor adjon magára (nem várjuk el hogy márkás cuccokba járjon de ne is szakadtakba) és nem árt néha egy kis kondi sem. inteligens aranyos megértő kedves de szeretjük a rosszfiúkat tehát valahogy mindennek a keveréke
2013. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves 8-as köszönöm a választ. Miért te melyik korosztályba tartozol?
2013. nov. 10. 21:16
 10/10 anonim válasza:
én a 15ösbr.. most töltöm majd a 16ot de már megéltem a poklokata gyerekkorommal szoval sokmindent tudok amit nemsokan mondhatnak el magukrol
2013. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!