Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a jó taktika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jó taktika akkor, amikor a barátoddal elmész bulizni, és ott összetalálkoztok egy régi lány ismerősével?

Figyelt kérdés
hogy értelme is legyen a kérdésemnek. egy olyan lánnyal fogunk összetalálkozni, aki sokáig barátnője volt, amikor összejöttük, akkor írt neki kétértelmű dolgokat, amit én megláttam. összevesztünk rajta, majd lekoptatta a lányt, de most mindenképp össze fogunk futni vele egy esemény kapcsán. szerintetek ilyenkor mi a legjobb viselkedés forma?

2013. nov. 6. 12:59
 1/10 A kérdező kommentje:
mármint lány barátja volt, de mindig húzták egymás agyát.
2013. nov. 6. 13:00
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor mi mentünk bulizni ő az exével találkozott össze. Nem veszel tudomást róla és kész. Bár nekem nem sikerült, úgy el lett cseszve a kedvem, hogy egész este morcos voltam és a jó buliból semmi nem lett!
2013. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakitottunk is rá két hétre mert "ő nem tudja mit érez, most hogy látta az exét, lehet hogy még szereti stb..."
2013. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha odamegy hozzátok, bemutatkozol, és jó pofát vágsz. Ennyit tehetsz, vagy bunkózol, de azzal saját magad járatod le.
2013. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és szerinted hagyjam magára, amíg beszél vele vagy legyek mellette?
2013. nov. 6. 13:07
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy így történt. ezektől a dolgoktól én is mindig tartok.
2013. nov. 6. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél te is ott mikor beszélgetnek. legyél kedves, ne bunkózz, mert azzal magadnak ártasz. legyél magabiztos, és gondold, azt h ő nem vetélytárs számodra.
2013. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szóval ha nem vagyok ott akkor az rossz taktika? arra gondoltam, akkor tényleg elhinné, hogy bízom benne.
2013. nov. 6. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szépen maradj ott a batárod mellett,és mutasd meg az exének,hogy idézőjelben ő már a tiéd :) Legyél magabiztos,és semmiféleképpen ne durcis,és hisztis! A kellő tiszteletet add meg az exeknek,de netovább! Eltávolodhatsz,ezzel azt is mutatod megbízol a barátodban! :) Amúgy meg,ha már lekoptatta egyszer,megint lefogja! De vigyázz,azt ne engedd,hogy elkezdjenek sztorizgatni,hogy milyen is volt régebben :)
2013. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!