Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban olyanokhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban olyanokhoz szól a kérdés, akik komolyabb párkapcsolatban élnek. Szerintetek mi a titka egy sokáig jól működő kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ti milyen praktikákkal éltek? ha esetleg éltek vele..

2013. nov. 6. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
elegseges es mefelelo minosegu szex. es lehet fikazni emiatt a velemeny miatt, de akkor is igy gondolom :)
2013. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sok sok kompromisszum és folyamatos, rendszeres változatos szex!
2013. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát, igen, ez köztudott tény, de azért csak ez nem elég hozzá.
2013. nov. 6. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek. sok, és jó szex. és rengeteg nevetés :) addig amíg tudnak együtt jókat nevetni nincs gond:)
2013. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ha másik fél nem annyira kompromisszum képes? hogyan lehet ezt vajon orvosolni? :D
2013. nov. 6. 15:39
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor nekem egyik kapcsolatom sem fog sokáig élni, mert nem igazán vagyok vicces típus. mindig is ügyetlen voltam benne :D
2013. nov. 6. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem őszinteség és jó kommunikáció.
2013. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy sokan kb a kapcsolat alapjának tekintik a szexet. Mert nem, nem az. Nagyon fontos, tény, de vannak olyan élethelyzetek amikor nincs vagy kevés szex lesz, akkor mit fog csinálni az illető? Hisztizni? Szerintem a megfelelő kommunikáció, a hibák megbeszélése, kompromisszumkézség, a tisztelet és az őszinteség. Egymás támogatása. Szerintem fontos a közel azonos erkölcsi értékrend is, illetve a hasonló érzelmi és értelmi intellingencia is. És mindkét fél legyen elégedett az életével, saját magával. Szerintem csak így lehet normális párkapcsolatot hosszútávon működtetni. :)
2013. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is így van, de a jelenlegi páromnak még sosem volt hosszabb kapcsolata, és ezért nagyon nehéz vele bármilyen kompromisszumot is kötni, mert ő inkább mindig lelépett, ha valamilyen hosszabb ideig tartó "konfliktus" állt fent. mindenesetre nálam nem tett így, de alapvetően már kialakultak benne olyan dolgok, ami miatt nehéz vele bármit is felépíteni.
2013. nov. 6. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:

8-asnak van igaza. A csak szex alapú kapcsolatok alapja tényleg a szex, de egy komolyabb kapcsolathoz ennél jóval több kell. Ha ez lenne az alap, akkor egy esetleges több hónapos betegség, vagy mondjuk egy fél éves külföldi munka esetén összeomlana minden. Szóval ez úgy ahogy van, hülyeség.

A fizikai vonzalom persze nélkülözhetetlen, de egy normális kapcsolat kibírja, ha egy ideig valamiért nincs szex. Ami még fontos, a szeretet, a kölcsönös tisztelet, a közös célok, az egymás megértése, az egymásra való odafigyelés, egymás segítése, hogy tudjunk kompromisszumokat kötni, vagy hogy ne érezzük áldozatnak néha lemondani a számunkra kevésbé fontos dolgokról a másik számára nagyon fontos dolgok érdekében. A hasonló értékrend, a közös jövőkép is lényeges és szerintem a hasonló humorérzék is, hogy meg tudjuk egymást nevettetni, jól érezzük magunkat együtt, de szükség esetén meg is tudjuk egymást vigasztalni.

2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!