Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit neveznétek komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit neveznétek komoly kapcsolatnak? Mennyi idő után tartjátok annak? Meg úgy mindenféle jellemzés? Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 23:17
 1/4 Moszuke ***** válasza:

kb 3-4hónap.

az első petting után.

esetleg első őszinte megnyílós beszélgetés után.

amelyik hamarabb következik be.

2013. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4 hónap. de szerintem is a lelki dolgok miatt válik azzá.
2013. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pár hónap után,de a felek őszinteségén és nyíltságán múlik igazán

nem elég hogy együtt vagyunk azt annyi,ha nem ismerjük a másikat

2013. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na és ha mondjuk kamaszokról van szó? :) Amúgy nem azért tettem fel a kérdést, hogy majd kijelentsem, hogy ez komoly kapcsolat csak érdekel a külömbség. Amúgy mi picit több, mint fél éve vagyunk együtt, rengeteget beszélgetünk, nem állandóan lelki, mert nem vagyunk lelkisek de olyan is volt már, meg furcsa módon teljesen oké minden, még azzal sincs gond, hogy 4 évvel idősebb nálam.
2013. nov. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!