Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha színesbőrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha színesbőrű barátnőm van?

Figyelt kérdés

Mielőtt még mindenféle bunkónak képzelnétek kérlek hallgassatok végig.Ghánából(egy afrikai országból származnak a szülei)Ő itt született már Magyarországon.A világon mindennél jobban szeretem őt ,és soha egy pillanatig nemzavart engem a bőre színe, miért is zavarna hiszen ő gyönyörű, kedves,okos lány, nem is tudom mit lát bennem.:)

Viszont amikor kézen fogva sétálunk az utcán néha be-be szólogatnak a buta emberek pl(mi van meg sétáltatod a majmodat)és ehhez hasonló szemétségeket. Ilyekor természetesen megfojtanám azt a parasztot aki,ilyet mer mondani az én kedvesemre és még ő csitítgat engem.Soha nem mondja ki,de természetes,hogy rosszul esik neki, és látom is rajta.

Lehet,ilyenkor mondani valamit?Mivel vigasztaljam?

Mit tudnék,ilyenkor tenni vagy mondani,hogy ne érezze magát rosszul?



2013. nov. 8. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Ha nagy mellu csajod van azert szologatnak be, ha nagy orru, akkor azert. Aki paraszt, azzal nem lehet mit tenni.
2013. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne foglalkozz vele, mindig lesznek hülye emberek. Bárkinek képesek beszólni, barátnőd most épp kapóra jött na és ne foglalkozzatok vele egyik fületeken be a másikon ki. ennyi :)
2013. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én válaszul kacsintanék egyet az illetőre, majd megcsókolnám a csajt.. sztem ezzel fel lehet vágni, még az ilyen buta emberek előtt is, sőt lehet, hogy őket izgatja a dolog, csak így reagálnak
2013. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokért hálás vagyok.
2013. nov. 8. 16:19
 5/18 anonim ***** válasza:
10%

És nem büdös?


Egyébként itt nincs mit megválaszolni, úgyhogy nyugodtan lehet trollkodni.

2013. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolgod van, de ez sajnos ezzel jár manapság. Soha nem értem meg, miért divat b3nkónak lenni, beszólni a másiknak valamilyen indokkal. Ez most teljesen független, hogy milyen bőrszínnel született a csajod. Ebben mi a jó az illetőnek?


Sok mindent nem tudsz tenni, az idiótákat az boldogítja, ha látják, hogy kiakadsz. Verekedéssel lerendezni értelmetlen, még akkor is, ha csinálsz valami hasonló sportot. Biztos, hogy megsérülsz. Mást nem tehetsz, mintha meg sem hallanád, továbblépsz, és nyugodtan puszild meg, vagy ilyesmi. Az legalább irritálja a "majmokat". Mert ők azok, akik nem tudtak továbbfejlődni, hidd el.

2013. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni. Gondolkozzatok az emigráláson.

Esetleg keress egy antirasszista/antifa szervezetet a városban, és légy te is aktív, segíts a szemléletváltásban.

2013. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

70%-uk irigységből szól be, mert ők is szívesen megnyalnák a csokis puncsot. :)

A maradék meg szélsőséges hülye.

NE szólj vissza, mert nem tudhatod melyik az utóbbi, azok ugyanis (hacsak nem viseli a jellemző külső jegyeket) hajlamosak folytatni és a végén tettlegességbe csaphat át, és lehet nem úsznád meg egy pofonnal.


Egyébként találj ki frappáns visszavágásokat amik nem vulgárisak, nem durvák, de azért csípnek.


Pl. A "sétáltatod a majmod?"-ra simán visszadobtam volna, hogy "Miért te is rákívántál a banánomra?"

Vagy valami hasonló, vagy lightosabb. De ne erőltesd tovább, és tényleg szard le. Ha már nagyon durva és van egy frappáns visszavágásod, dobd oda hadd rágódjon rajta, de ne feszítsd. A barátnőd szeret, látja, hogy téged is zavar, és ha tényleg ő csitít akkor tényleg szard le.

2013. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Örülj neki.

Én is egy csokitboyt szeretnék.

2013. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok között divat mindenkit leszólni és sértegetni aki nem igénytelen, szakadt, büdös proletár. Ha feltűnően szép akkor azért, ha extrém akkor azért, ha fekete akkor azért, tök mindegy, ezeknek az embereknek csak eddig terjed a primitív agyuk. El kell menni innen, mert a magyarra jellemző, hogy a saját frusztráltsága miatt mindent és mindenkit gyűlöl, és ezt képtelen csendben tenni. Természetesen akinek nem inge ne vegye magára.
2013. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!