Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg lány/nő színesbőrű pasik társaságában másképp viselkedik?

Figyelt kérdés
Vagy zavarban vannak, meg akarnak felelni, vagy a másik véglet, hogy szemérmetlenül viselkednek. Ennyire vonzók az indiánok, a feketék? Vagy valami más készteti ezeket a nőket, hogy megjátsszák magukat?
2012. márc. 9. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
nem tudom ezt honnan veszed. Elég vegyes a baráti köröm (bőrszínben is) és látom a lányok hogyan viselkednek velük...semmi különbség
2012. márc. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Picilàny (1986) ***** válasza:
Engem nagyon vonzanak :) gondolom van ìgy màs làny is :) szerintem azért..ha rà nézek egy feketére és ooohhhh :)
2012. márc. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmilyen hatással nincsenek rám. nem vagyok rasszista, ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, bármilyen színük legyen (bár igaz, h a romáktól igenis tartok, nem kell magyarázni, miért). szóval én nem vagyok zavarban, elég jók a magyar pasik is.
2012. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyan csajról, aki arra vágyott, hogy minél nagyobb f*szt tömjenek bele, épp ellenkezőleg: a lány ismerőseim sikítva ugranak fel, ha erre gondolnak. Attól, hogy nincs kivel d*gnod, ne szűrj le téves következtetéseket.


Nem tudom, miért viselkednek másképp, biztosan benne van, hogy olykor izmosabbak, vonzódnak a nők hozzájuk. Amúgy a saját példám: egyszer diákmunkában dolgoztam egy tanzániai sráccal. Azelőtt nem voltam huzamosabb ideig négerrel egy légtérben, és ösztönösen vizslatni akartam, miben más, milyenek a vonásai, tudod, mikor új dolgot látsz. Viszont tök kínosan éreztem magam emiatt így próbáltam mindig máshova nézni, nehogy valami rosszra gondoljon xD.

2012. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és utolsóval is egyetértek. tényleg nem ez hajt minket, szánalmas az, aki ezt hiszi.
2012. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék hogy miért van így én is...mert szerintem az hülyeség hogy a nagy farok sztereotípia miatt. Az a nő amelyiknek van egy kis esze nem akarja hogy szétszakítsák belülről, tehát nem ettől indul be. Viszont tényleg érdekelne, mert azt én is észrevettem hogy szinten minden csaj/nő kivétel nélkül odavan a feketékért, együtt lenne vele, vagy csak szexelne. Azt nem tudom miért, egyáltalán nem vagyok rasszista, és férfiként is megjegyzem ha egy másik férfi jól néz ki, jóképű, de esküszöm még egy feketére sem tudtam ezt mondani, teljesen más az arcberendezésük, komolyan nem tudom miért vannak oda értük ennyire a fehér nők...mégegyszer mondom nem vagyok rasszista, csak kíváncsi :D
2012. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!