Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hamar összeszedek bárkit de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar összeszedek bárkit de miután megkedvelem eltaszítom a viselkedésemmel olvassátok el köszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


19 éves srác vagyok, csajozással nincs gondom... valami téren szerencsés is vagyok mert pikk pakk szinte bárkit felbírok szedni, de miután valakit megkedvelek onnantól folyton vele szeretnék beszélni, vele lenni stb(nyumulok) és ez gondolom mindenkinek sok.. mivel ilyenkor kezdenek kerülni ..stb és amikor már én se foglalkozok velük olyankor jönnek vissza addig ameddig megint el nem kezdek "nyomulni"


Ameddig nem önmagamat adom, csajozom stb ismerkedek addig minden rendben van nyakamon lógnak stb, de utána ha valakivel komolyabb kapcsolatot szeretnék én megváltozok és elkezdek érdeklődni iránta.. és ez már túl sok én is belátom...

De én ilyen vagyok nem nagyon tudok magamtól változtatni a viselkedésemen.

Valakinek valami tanácsa lenne?



2013. nov. 9. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes volt látni a másik oldalt, szval első körben köszi, hogy ezt kiírtad. Ismerkedj úgy, hogy nem játszod magad, hanem pontosan olyan vagy, mint amilyen máskor szoktál lenni. Kevésbé leszel sikeres, de hosszú távon jóval több értelme van.
2013. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi a tanacsot, de nem tudatosan jatszom magam......


Ilyen vagyok valamilyen szinten csak ido elteltevel valtozok....


Nem tudok masmilyen lenni az elejen.... Probaltam mar....

2013. nov. 10. 02:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazabol elejen televagyok onbizalommal barmit megtudok csinalni....barmiben bennevagyok.. Aztan ha megkedvelem a lanyt akkor elkezd erdekelni mi tetszik neki, mi jo neki es mar..ilyen szempontbol is azt nezem akivel vagyok...


A leghosszabb kapcsolatom 5 honap.. De nagyon papucs voltam ezt en is belatom... De csak az utolso harom honapban olyankor kezdett romlani a kapcsolatunk, addig olyan alfahim voltam....addig rendesen remegett a lany, izgult mikor lathat ujra ..stb de utana hogy elkezdtem megszeretni jottek a problemak

2013. nov. 10. 02:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A szeretet nem egyenlő a papucs viselkedéssel, sem a másik nyakán lógással. Meg kell tanulnod nem túlzásba esni. :)

Attól még önmagad lehetsz.

2013. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kb azert van mert akkor meg nem erdekel teged h mi tortenhet, de mikor mar kezded megszeretni akkor mar erdekel a velemenye es akkor mar kedvebe akarsz jarni, ezt meg a legtobb lany megunja
2013. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!