Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondolhat rólam ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondolhat rólam ez a férfi? Elárultam magam a viselkedésemmel, vagy tekinthető ez egy sima baráti gesztusnak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, aki nekem nagyon tetszik, de igyekszem ezt palástolni, mivel nem vagyunk függetlenek. Egyébként beszélő viszonyban vagyunk. Két hete történt vele egy baleset, amiről én hallottam pár nappal később, mire teljesen kétségbe estem és írtam neki egy sms-t, hogy hallottam mi történt vele, mennyire sajnálom és jobbulást kívánok neki. Erre ő felhívott, hogy milyen jól esett neki a jókívánság, és beszélgettünk egy darabig a balesetről, meg hogy mi a helyzet vele, stb...

Később, amikor lenyugodtam, csak akkor gondolkoztam el jobban az egész szituáción, hogy mit is gondolhatott magában rólam, vajon miért aggódok én érte ennyire? Szerintetek most ezzel elárultam magam? Mert fordított helyzetben én lehet, hogy gyanakodnék...


2012. nov. 5. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz. Azt kérdezted, elárultad-e magad, nem pedig azt, hogy félreérthető voltál-e. Szerintem kell neked az a "férfi ismerős"! ;)
2012. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, belefér. Az ember aggódik a barátaiért. Mivel nem vagytok függetlenek, lehet, tabu a szerelem, de attól még lehettek barátságosak egymással.
2012. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nos, mint írtam, tetszik nekem, de nem lehet kimutatnom, mert nem vagyunk függetlenek. Kérdezhettem volna azt is, hogy félreérthetett-e engem a fenti szituációban...
2012. nov. 5. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100-bol 90 azt gondolná, milyen aranyos vagy, hogy aggodsz érte. Lehet esetleg még más is belöle? Probálkozzunk! 10 kb másképpen gondolná. Honnan tudjuk, hogy ö melyik csoportba tartozik?
2012. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy nőt kizárnál egy lakatlan szigetre még ott is képes lenne ilyeneken törpölni, csak valami legyen ebben a nagy uncsiban.

Vajon tetszem a pálmafának vagy nem tetszem?

2012. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az az ő dolga, mit gondolt, de a lényeg, hogy mit tesztek. Azt meg ugye nem tudhatjuk, hogy neki ez baráti gesztusként vagy szerelmi vallomásként jött le. Van, aki azt sem látja, hogy más halál szerelmes belé, más meg azt hiszi, aki ránéz, belé van esve. Te ismered őt, majd a legközelebbi viselkedéséből eldöntöd, hogy értette a viselkedésedet.
2012. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 menta34 ***** válasza:
Szerintem ez egy jelnek elég, de "a" jelnek nagyon kevés :)
2012. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan azért írtam csak egy semleges jobbulást kívánó sms-t neki, és nem telefonáltam, hogy ne is hallja a hangomon, hogy esetleg aggódom érte... de akkor még nem gondoltam bele teljesen az egészbe, csak miután ő felhívott és beszéltünk, pedig pont ezt akartam akkor elkerülni. Nem kellett volna felhívnia...
2012. nov. 5. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:

red4me


Ez tetszett! :D :D :D



Sajnos néhányukban tényleg van talán még erre is hajlam, de azért a többség nem ilyen! De férfiaknál is akad erre példa.

Tény, h a nők általában egy kicsit többet képzelnek bele egy egy szituációba, mint mi férfiak, de most elképzelhető, h igaz lehet az a feltevés, h valamit elárultál neki azzal, h ilyen intenzíven érdeklődtél iránta...!

29F

2012. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!