Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
A barátommal most leszünk 1 évesek. Már beszéltünk róla, hogy az egész napot együtt töltjük, gyertyák, közös fürdő stb. Minden romantikus dolog, de ajándékkal nem készülünk egymással. Én mégis szeretném meglepni egy aprósággal és arra gondoltam írok egy szerelmes levelet. Nem nyálas, csak egy kis egyszerű levél a kapcsolatunkról. Az első csók, a közös élmények, mit érzek amikor velem van és hasonlók sokasága lenne benne:) Szerintetek? Ti fiúk/férfiak örülnétek egy szerelmes levélnek? Meg igazából az aggaszt, hogy gáz ha a nő ír szerelmes levelet, és nem fordítva?

2013. nov. 10. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a korosztályotok, de ha elég idősek vagytok és megbeszéltétek hogy nincs semmi ajándék, akkor én egy kicsit pajzánabbra venném a figurát, ha ki akarod mutatni neki hogy tokkal vonóval szereted őt, akkor irány az ágy (vagy egyéb felület) :)

Te ismered jobban, alapjáraton a levél nem rossz (lány ír verset fiúnak, ciki? ugyan már, szerelemben nincsenek szabályok :) ), persze csak az én véleményem volt.

Akárhogy is, nem hinném hogy 1 év után nem örülne bárminek amit tőled kap.

Jó mulatást!

2013. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj...1 éve együtt vagytok..12 hónap...ez elég hosszú idő ahhoz , hogy NE LEGYEN GÁZ ha írsz a párodnak egy ajándék szerelmes levelet..csak ne pont így cmezd h szerelmes levél..hanem valami praktikus címe legyen...ami olyan kis érdeklődés felkeltő amikor elolvassa...pl: Egy kis emlékezet bomba....(mert hogy a 12 hónapban leélt dolgokat meséled el neki aranyosba) :DD szóval szerintem jó ötlet..vagy ha nem is levelet írsz hanem ajándékba (és ez most kórhatárosXD) : lehívod magadhoz és mire bejön rózsaszirmokkal magadon ,pucéron várod:33 miédes márr:DD
2013. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!