Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom elviselni ezt. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam a barátomat,láttam a szemén hogy nem fog megbocsátani nekem soha :( 4 éves kapcsolat!! Sokat jelent nekem. Én nem tudok viselkedni és elqurtam az egészet. Mivel engeszteljem ki? Nem akartam neki rosszat ! 18/L
2013. okt. 23. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2013. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
részeg voltam,undorítóan részeg..és valakik miattam majdnem megverték meg leköpték..veszekedtünk és azt hitték engem megver.. és rászálltak többen.
2013. okt. 23. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mivel bántottad meg.


Vannak dolgok, amiért nincs bocsánat. Ha meg kis dolog, akkor magára vessen ha makacs, előbb utóbb belátja mit hagyott ki.

2013. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kik azok a valakik?

A haverjaid?

Vagy csak látták, és oda mentek?

2013. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez elég durva...

én megbocsájtanék neked, de ahhoz idő kellene...

2013. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, idegen emberek.. Már amúgyis haragudott rám.. én nem tudom mit mondjak neki :(
2013. okt. 23. 09:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátanék meg egy ilyenért, ez van. Lényegében azt érezheti, hogy a barátnője elárulta.
2013. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"és valakik miattam majdnem megverték meg leköpték"


Ha majdnem megverték, akkor honnan tudod hogy le is köpték volna?

Most akkor megtörtént vagy mi van???

2013. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ő is ezt mondta én ezt fel se fogtam.. FÁj nekem,hogy bántották ..nem akartam ezt.
2013. okt. 23. 09:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz mást, mint leülsz vele és őszintén bocsánatot kérsz. Ha látja rajtad, hogy tényleg megbántad, talán megbocsájt. Talán nem. De egy próbát megér. Ez pedig legyen fontos lecke neked, bárhogy alakuljon is: az ital ROSSZ.


22/F

2013. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!