Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olvasátok el és agyatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasátok el és agyatok tanácsot jó kis történet. Romantika Szerelem minden?

Figyelt kérdés
Szia hát nekem lenne egy és tanácstalan is vagyok ezzel kapcsolatban.Hát már nagyon régóta csak egy lányért dobog a szivem soha nem gondoltam volna mert nem voltam az a tipus aki komoly kapcsolatban jól érezte volna magát na de ez a lány mindent megváltoztatott rájöttem h már nem akarok egydül lenni meg vágyom a társaságára szeretek beszélgetni vele na meg nekem az volt a csajozási szokásom h olyanak mutatom magamat amienek szeretnek a lányok és most először neki önmagamat mutatom félek is ,h nem tetszik neki anyira ugy a személyiségem mintha megjácanám magam na de hát nem lehetne ez ugy jó ha megteném mert lehet egyszer fogok szeretni valakit mig élek mert ez már meg marad szerintem és nem lehetne tiszta a lelkem ha pont az egyetlenek nem önmagamat mutattam volna.Na de most jönnek az infók Munka társak vagyunk ,olyan 3 éve nagyon átverte a pasilya h nagyot csalódott a férfiakban és nem tud már megbízni senkiben, olyan 5 éve találkoztunk először addig csak ugy simán elvoltunk nem is nagyon dumáltunk meg állítása szerint nem kedvelt mert beképzelt bal here voltam :) egyzser már csókolóztunk is vagy 6 óra hoszán át vagy 2 ével ezelőtt ez nem tudom menyit számit.,lasan egy éve lesz hogy mindenap olyan órákat beszélgetünk birjuk egymást meg sokat nevetünk .Na és vagy 4hónapja megmondtam neki hogy nekem nagyon bejön soha nem gondoltam volna h valaha visza utasitanak vagyis ez nemis tudom mi volt azt mondta h ( tudom) és azt modta h nem tud továblépni a multja miat stb stb.... Na de én azóta is beszélgetek vele náha beszélünk ketőnkről is de nem haladunk sehová nem tudom meddig birom mert kezd megviselni a helyzet mert azóta már lehetet volna 20 másik barátnőm de én csak kitartok mellete. Meg szerintem ténleg megviselte az előző pasija de nagyon és nem meséli h mi történt de fályt neki nagyon azóta lett ilyen rideg meg valamikor mikor együt buszozunk hazafelé össze szoktunk bujni kicsit azt ugy szeretem akkor ugy érzem h lehet van még remény .Meg mostanság valami baja van az is nagyon megviseli és ha ő szomoru akkor én mindent elkövetek h eltereljem a figyelmét arról a dologról és tudjon mosolyogni de mikkor ez nem sikerül akkor meg én leszek szomoru és nem is beszél róla nem mond el nekem ilyen dolgokat pedig már rájöhetet volna h mellete állok akármi is van. De nem tudom h medig tartsak még ki ha 3 év alat nem lépet tull az előző szerelmén akkor nem tudok mit tenni tovább hasztalan lesz minden törekvésem és érzésem iránta ettől félek .Nem tudom mi játszódhat le egy lány felyében mikor szerelmes és az a srác nagyon megalázza és átveri .És mit tegyek ez nekem is szarul esik hogy egy gyökér miat nem tudunk eljutni 1-2-3 ra Gondoltam kideritem ki az és jól pofán vágom am lány 25 és én 22 vagyok :) Válaszokat előre is köszönöm

2013. nov. 10. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
adjatok
2013. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Iszom a szavaid.
2013. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megjácanám - megjátszanám


pasilya-pasija



De nem tudom h me!!dig tartsak még ki! ha 3 év alat!!! nem lépet!! tull!! az előző szerelmén akkor nem tudok mit tenni tovább hasztalan lesz minden törekvésem és érzésem iránta ettől félek .Nem tudom mi játszódhat le egy lány fely!!!ében mikor szerelmes és az a srác nagyon megalázza és átveri .És mit tegyek ez nekem is szarul esik hogy egy gyökér miat!!! nem tudunk eljutni 1-2-3 ra



Egyszerűen nem akar írástudatlan utódokat tőled.

2013. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jácanám, pasilya, ketőnkről, fályt, tull... Kész szenvedés volt végigolvasni :/
2013. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tán a helyesírásod miatt utasít vissza :D


Bocs egyébként nem tudom mi lehet a baj..Már évek óta vársz rá, vagy megmondod neki, hogy ez neked fáJ, ha csak barátok maradtok, vagy pedig nem tartod vele a kapcsolatot...

2013. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk van agyunk, de neked nincs.
2013. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uh ez sokkolt. Kérdező, priviben nagyon szívesen kijavítom a helyesírási hibáidat...
2013. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tanácsom az hogy Téged pofán kéne ba..ni egy helyesírási szótárral.
2013. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Óh, most hagyjátok már békén, nem a helyesírás a lényeg hanem a probléma!!

Szerintem ha igazán nagyon nagyon szereted, annyira, hogy csak na, és úgy érzed, egész életedben őt fogod szeretni, küzdj érte!! Érzékeltesd vele, hogy megbízhat benned, nem fogod átcseszni! Sok sikert hozzá és kitartást! :)

2013. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!