Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti miről irtok regényt/novellá...

Ti miről irtok regényt/novellát/könyvet?

Figyelt kérdés
szerintem egyértelmű mire vagyok kíváncsi

2013. aug. 25. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én mindig a természetet kérem segítségül. Legtöbbször ez ad ihletet.

Egy napfelkelte, egy nyíló virág, vagy az erdő, a béke. De a feszültséget is sokszor kiírom magamból, de azt is természet-metaforaként.

2013. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Humoros, kalandos krimiket írok, és sok inspirációt nyerek Rejtőtől és - stílus, hangulat szempontjából - Szerb Antaltól. A többi titok.
2013. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 hunbula ***** válasza:
Vámpírokról. Úgy hallom arra mostanában van érdeklődés. :)
2013. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Egy fantasy regényt írok most.Ez lesz az művem.
2013. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
első
2013. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem szívesen osztom meg másokkal se azt, hogy éppen miről írok, se magát a történetet.

Ha most gyanakvó és pesszimista lennék, akkor ebből a pár sorból ("szerintem egyértelmű mire vagyok kíváncsi") azt szürném le, hogy el akarod lopni más emberek ötletét.


Csak annyit mondhatok, hogy egy kaland regényt írok, ami a modern korban játszódik, egy fiatal lánnyal :)

2013. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó:

őőő.. 11 éves vagyok és minek lopnám el? nem tudnék semmit kezdeni vele

2013. aug. 27. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

lehet, hogy mire idősebb leszel, tudsz majd valamit ezekkel kezdeni - mondja a pesszimista énem, ezt bocsásd meg neki.


:)

2013. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most épp egy kisregényen dolgozom.


A vámpírok és a démonok folyamatosan harcolnak egymással, itt a vámpírok az erősebbek, de a démonok át akarják venni a hatalmat. A vámpírok királyának lánya, és a démonok fejének fia összejönnek, a lány pedig teherbe esik. Ennek viszont beláthatatlan következményei lesznek, a fajok keveredése miatt.

2013. aug. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én majd egy fantasyt szeretnék írni, de egyelőre még nem akarom elkezdeni, mert mostanában kezdek úgy-ahogy elfogadható történeteket gyártani, szóval egy ideig még maradok a kisebb novelláknál, addig is egyre több ötletem van a fantasymhez. :)
2013. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!