Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elérni hogy tök természetesen viselkedek azzal akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor szerelmes vagyok valakibe, akkor túl izgulok mindent egyszerűen nem tudok normálisan viselkedni.Amikor a közelébe megyek akkor leizzadok mint a bölény, meg elpirulok meg úgy nem tudok normális emberi társaságot nyújtani.De amíg tetszik a fiú addig tudok normálisan sőt akkor nagyon csábos tudok lenni.Tiszta hülyének nézhet engem hogy egy idő után milyen ,,furán" viselkedek vele. Van esetleg ötlet hogy hogy tudnék természetes lenni?

2013. nov. 11. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azzal szemben akibe szerelmes vagy ez a normális. Ezzel mindenki így van.
2013. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van de hülyén érzem magam. És én szeretném jól érezni magam mintha semmit nem éreznék. De olyan nehéz.
2013. nov. 11. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit sem lehet ellene tenni..
2013. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok vele. Igyál beszélgetés előtt pár pohárkával, garantált a felszabadultság. :D
2013. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!