Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párom. Nem rég jőttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krissz_93 kérdése:

Van egy párom. Nem rég jőttünk össze. Az a hejzet h a barátainak beszél rollam anyának aképem mutatja! De szerintem nemfog sokáig tartani a kapcsolat! A lány 15 éves én 19 el szeretném elérni h szerelmes legyen belém! De hogyan?!

Figyelt kérdés
Van egy párom. Nem rég jőttünk össze. Az a hejzet h a barátainak beszél rollam anyának mutatja a képem nevet a kezére irja. Smst is ír. De ugy érzem h nem fog sokáig tartani. ő is mondta h nem szerelmes csak vonzodik. Mit tegyek h szeressen?! Sokszor olyan semilyen kedve van. Ez miattam van? Rendvédelmi suliba jár elképzelhető h anyira el fárad h rám sincs kedve facebookon?! A lány 15 éves én 19 el szeretném elérni h szerelmes legyen belém! De hogyan?!
2012. febr. 1. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni például,az sokat segíthet!
2012. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
te pedofil vagy. Ne molesztald a kis lanyokat
2012. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán legyél udvariasabb, vidd el vacsizni vagy ilyenek.
2012. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy nyelvtankönyvre élvezz a 15 éves csajok helyett...
2012. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Töltsetek minél több időt együtt, de a nyelvi jelekkel történő kommunikációt kerüld, mert igencsak ronthat az esélyeiden.
2012. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha ha ha ha! Tök jo h segitséget kértem azt ilyenek vagytok... nem megdugni a csajt hanem szeretni... nem sokára tőlti a 16ot és nem tom mi olyan nagy durranás 3év kor külőnbség... azt hittem h ezbegy normális oldal de tévedtem...
2012. febr. 2. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szivat.
2012. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!