Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nem is kérdés lesz inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem is kérdés lesz inkább tanácskérés. A pasimmal kapcsolatosan, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Na szóval. 11 hónapja vagyok együtt a barátommal, és bár soha nem is volt túl bőbeszédű, de engem akkor is zavar az hogy nem hív fel soha, mindig én írok rá és nem nyílik meg nekem, azaz nem mond magárol kb semmit.. Ez mindig is igy volt de mostanában elkezdett zavarni. Mindíg én hívom fel őt, és általában akk is kinyom vagy nem veszi fel, és mindig én írok neki. Napi 4-5 órát kamerázunk de kb 4-5mondatot beszélünk. Smyleikat szokott küldeni (sziveket) és amikor személyesen találkozunk tök normális.. Mondja hogy szeret és persze már a sexen is túlestünk :) Szóval szeretnék tanácsot kérni hogy szerintetek ez mért van hogy ilyen, és hogy mit tegyek?

2013. nov. 11. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

semmit

utálja a telefont inkább a személyest kontaktust szereti

2013. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Nem vagytok összenőve... Az meg h kinyomja... Rosszkor hívod...
2013. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szerintetek nincs az hogy nem szeret vagy van mása? Mert úgy félek.. Bár 11 honap sok idő szoval remélem őszinte velem
2013. nov. 11. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináljatok hosszabb közös programokat (nyaralás jó lett volna, menjetek el telelni valahova egy hétre).

Ott majd kiderül, hogy milyen különböző élethelyzetekben.

2013. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, a barátom 21 :DD
2013. nov. 12. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!