Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal több mint 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal több mint 10 éve vagyunk együtt, szex terén nekem ő volt az első és még mindig ő. De már nem igazán élvezem az együtt léteinket. Amúgy megvagyunk, nincs baj köztünk. Ezt leszámítva. Valami tanács ezzel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Van orgazmusod?
2013. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán az lehet a gond, hogy ö votl az elsö és egyetlen.

Azért nem élvezed (élvezheted) mert az ember kiváncsi vágyi karra, hogy kiprobálja másokkal is. Ez nem bün csupán kiváncsiság addig mig tetlegességig nem fajul. Esetleg probálkozzatok uj pozokkal olyan dolgokkal amit még nem probáltatok hátha jobb lesz. :)

2013. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
próbáljátok ki a szerepjátékokat,mármint a sexel kapcsolatosakat nem az rpg-ketxP
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sokáig egy fiúval éltem. Azt hittem, nagyon jól megvagyunk. Aztán szakítottunk és összejöttem egy nagyon régi nagyon jó barátommal. Azóta egy hatalmas ablak nyílt ki előttem. Hogy mennyire nem volt jó az első fiúval. az csak most bizonyosodott be.

Persze lehet, hogy egy őszinte, nyílt beszélgetés és egy kis változatosság is segíthetne rajtatok.

2013. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Orgazmus sokáig nem volt,később kis segítséggel igen.

Sokféle pózt kipróbáltunk,de nem igazán jöttek be,nekem nem.

Sokszor sokat beszélgettünk már erről a párommal,de ez sem segített.

2013. máj. 15. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
4es: kiváncsiságból...miben jobba mostani párod mint a régi? miben mutatkozik meg? :)
2013. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vele jártam először és azóta is vele vagyok.
2013. máj. 16. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!