Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nők válaszát kérem! ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők válaszát kérem! Hogyan hóditsam vissza a feleségem? Mindennél jobban szeretem!

Figyelt kérdés

A feleségemmel 9 éve vagyunk együtt, 7 éve házasságban, van egy 6 éves kislányunk.

Pár napja a feleségem azt mondta el akar válni, mikor beleegyeztem ő is eléggé sza*ul érezte magát, sirt ilyenek, utána kissebb, nagyobb vita, mert én azt mondtam, zárjuk ki azokat a dolgokat amik a problémái voltak (99% pénzhiány, közös kasszán leszünk) és ne váljunk, na végül nem válunk... Pár nap alatt már tudtunk normálisan beszélgetni, meglenni, viszont azt mondta, hogy idegesiti ha megcsimogatom, megpuszilom, mert már nem szeret mint férfit, nem vonzódik hozzám. Hogyan hóditsam vissza a feleségem? A szex egy ideje nem az igazi, nem élvezi, annak ellenére, h mindent megteszek, h jó legyen neki. Állandóan azt mondja, jaj ezt ne, azt ne, ez nem jó.... persze régen ez mind jó volt.... Segitsetek, mert nekem már nincs ötletem... Mit tegyek, hogy boldoggá, és ujra szerelmessé tegyem?



2013. nov. 11. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A baj nem veled van, hanem a nővel. Próbálhatod visszahódítani, de egy idő után szerintem jogos, ha belefáradsz a próbálkozásba.


Egyszerűen kiábrándult belőled, vagy másba szeretett bele.

2013. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]


(Ne ijesszen meg a vallási tartalom, elsősorban NEM arról szól a film.)

2013. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 errre ***** válasza:
ez tényleg jó film!
2013. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy akkor mi az, amit szeretne, de ha ez nem visz elörébb akkor egy kis távolságot tarts, vagyis ne "nyomulj" annyira. Egy idö után vagy hiányolni fogja, vagy ennek löttek sajnos...
2013. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát én csatlakozom az első válaszolóhoz.

Szerintem is kiábrándult belőled és nem szeret.

Gyanús, hogy van valakije.

Ha nem akar veled intim lenni és ezt még így ahogyan a tudomásodra is hozza,hogy semmi sem jó neki, akkor ez döglött dolog.

Ha nem akartok válni akkor talán megoldás a szexterápia.

2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Itt most engem a szex nem érdekel, annak ellenére, hogy szexbolond vagyok, a szex visszajön majd, ha minden renben lesz. Nincs senkie, annak utánajártam... A kiábrándulás jó kifejezés erre. Válni semmi esetre sem akarok, a családom az életem.... Tudom, lehet jobb lenne , de akkor sem.... Megoldást akarok találni, bármi is legyen az.

A kérdés, hogy mit tegyek, hogy újra szerelmessé tegyem.... Hölgyeim, nektek mi tetszene ha valaki meg akarna hóditani? Konkrét ötleteket kérek.

2013. nov. 11. 22:13
 7/15 anonim válasza:
Ha lepasszolnátok a kicsit és elmennétek valahová kettesben? Esetleg oda, ahol már voltatok, vagy egy tök új helyre, oké, már nincs túl jó idő a kirándulgatásokhoz, de Bécsben adventi vásár...vannak szervezett utak www.lealkudtuk.hu-n is lehet találni nagyon sok 2 fős 2 éjszakás szállát, bárhol, és van ami 20000.- tehát nem egy egetrengető (wellness). Én ennek tudnék örülni, mint nő. Esetleg meglepiből, elinultok, mónem mondod, hogy hová, csak, hogy 2 napra pakoljon be. De nem élek házasságban, viszont 9 éve együtt vagyunk. :)
2013. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
közös programok, és NE NYOMULJ! A nő szemszögéből írom, mi is ezen megyünk keresztül. Sajnos rosszul viselem hogy ujra és ujra rám akar mászni - egyre elutasítóbb vagyok. Amikor nem próbálkozik, nem törekszik intimitásra, szeretem, de sajnos ő ezzel keresi a visszaigazolást -amire jelen pillanatban képtlen vagyok - és tuti nem segít. Szeretem a társaságát, hoyg magamat adhatom mellette, hogy tudunk együtt nevelni, de a szex ... tapasztalataim szerint majd jobb lesz egyszer - volt már ilyen hullámvölgy máskor is, de ki kell várni, a siettetés agyoncsapja.
2013. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

Bocsi,hogy én férfinak születtem,de mégis ideírok neked.

Annnyira ismerősek a jelek amiket leírtál.

Bármennyire is hihetetlen számodra,de sajnos egy harmadik ember is van a dologban.Közlöm férfi az illető,és a párod valószínűleg egyenlőre még plátóilag szereti.

A nőknél én ezt úgy hívom:szoftveresen hülyült meg.

Tehát szoftveresen is kell rendbehozni.

Bevallani úgy sem fogja a dolgot,se neked se másnak,(néhány esetben még önmagának sem)

Hidd el öreg, nem akarok neked rosszat,a nők már csak ilyen "férgek".

Egyébként a párterápiás kezelés,vagy ezoterikus(mágus)-hoz menés ,szerelmi kötés használ.

Ha tiltakozni fog az asszony a szer.kötés ellen,akkor ott, már ki is bújt a szög a zsákból,vagyis hogy van-e valakije.

Na sok szerencsét öcsém!

2013. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilvan oka van, amiert igy erez. Mivel irod, hogy biztosan nincs senkije (remeljuk), feltetelezem, a romantika mar reg nincs meg. Lehet, kisse elhagytad magad, mar nem vagy vonzo szamara? Megbantottad valamivel tartosan? Esetleg nem mondta, mi a baja, vagy nem vetted eszre, hogy ezerszer ugyanarra a dologra panaszkodik?


Depresszios, faradt, hormonalisan nincsen egyensulyban.


Valami teljesen mas gondja van, es ezert van befordulva.


Meg ha nem is csal meg, megtetszett neki valaki, akivel szivesen beszelget, es ugy erzi, nem veled akar mar lenni.


Azert igy, hogy egyaltalan nem ismerunk titeket, nehez komoly velmenyt irni, de igy elsore ezek jutottak az eszembe.


Irj meg magatokrol, vagy esetleg kerdezd meg ot! Amugy mit mondott, miert akar elvalni??

2013. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!