Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve vagyunk házasok és 1hete...

1éve vagyunk házasok és 1hete beszélgetünk a feleségem és megkérdezte mit tennék a vége lenne és mondta h. mostanába többször megfordult afejébe. Azt mondja h szeret. Én mindennél jobban szeretem. Elvagyok keseredve! Mit tegyek? Nem akarom elveszít.

Figyelt kérdés
1 éva lakunk együtt és vagyunk házasok amúgy 7 éve vagyunk párkapcsolatban. Volt már összekapásunk a munkahelye miatt többször az előző 2 kérdesemben láthatjátok hogy miért. Tavaly júliusba volt a lagzink , decemberbe mondta hogy már nem szerelmes belém ez nagyon rosszul esett.Mondta hogy nem mindig boldog. Arra hivatkozva hogy minden nap iszok (2-3 sört) ez olyan nagy dolog? Mindent megteszek érte és mégis úgy érzem hogy ez sem elég! Ezen a héten összesen nem töltötünk el együtt 10 órát az alvást nem számolom bele.1 hete mikor kijött ez az egész azt mondta szeret próbáljuk meg de benne van a pakliba hogy vége mindennek. Saját lakás és kocsi hitel nincs.
2010. jún. 25. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
párterápia? ott talán több minden kijönne, mert nyilván nem a 2-3 sörről van csak szó
2010. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy dolog az a napi 2-3 sör, pláne ha néha több is. Egy ittas ember nagyon visszataszító, és ezt elviselni minden nap nem egyszerű. Nem csoda, ha ráunt erre és kiszeretett belőled.
2010. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, hogy napi 2-3 sör után volna hajlandó a párom hozzám nyúlni vagy beszélgetni.
2010. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Pedig azért a 2-3 sör, nem olyan kellemes, ha belegondolok, ott a szájszag, esetleg még fingasz is tőle... szóval sztem kiábrándító tud lenni. Nem beszélve arról, hogy mennyibe kerül. Azon a pénzen inkább vidd kirándulni, vagy pizzázni. Ha albérletben vagytok, kocsi nélkül, lehet azt is érezheti, hogy nem tart semerre ez a kapcsolat. Vannak terveitek? Vagy még az is lehet, hogy valaki bekavart a képbe.
2010. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mi két éve vagyunk házasok, a férjem szintén azt gondolja, hogy napi 1-2 sör nem a világ. Szerintem pedig igen is az, út a "lejtőn"! Nagyon is megértem a párodat!

Mi is kevés időt töltünk együtt, talán épp a közös időt sörözitek el!

Szóval ez az alap és innen indulnak a problémák, ami elhatalmasodhat és akkor nincs visszaút!!!

2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sör a lényeg, de elhidegült tőled, az biztos! próbálj szerintem udvarolni, és ha nem nagy ügy az a kis sör, mondj le róla, így látja majd mennyire igyekszel. Sokszor ezek a kis dolgok is számítanak! Gondolkodik azon, hogy mi lenne, ha elhagyna, de még van időd, ne várd meg amíg késő lesz, hódítsd meg újra, vidd el valahova, legyél kedves, türelmes! Nem biztos, hogy sikerül, de meg kell próbálni!
2010. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem van ott más probléma a sörön kívül is. nyilván ennyiből nem lehet megállapítani, de valószínűleg eltunyultál a szemében és hozzászürkültél a hétköznapokhoz. hazamész, leülsz a kanapéra, bevágsz 2-3 sört, ezután szinte tuti, hogy nem lehet veled úgy kommunikálni, beszélgetni mintha józan lennél és nyilván másképp is viszonyulsz a dolgokhoz. Lehet, hogy az a baja, h ahelyett, hogy megoldanátok a problémáitokat, te inkább legurítasz napi pár üveg sört, hogy elfelejtsd azokat?!
2010. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléggé el vagy keseredve, és mindennél jobban szereted, akkor simán el tudod hagyni a sört. nem valószínű, hogy ez a legnagyobb baj. Ha még mindig szeret, mint mondja, akkor lehet, hogy csak egy kicsit fel kell pezsdíteni a kapcsolatot. Ahogyan a többi hozzászóló is mondta, minél több időt kell együtt tölteni, és sokat beszélgetni, hogy jobban megértsétek egymást. Sok sikert!
2010. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyári melegben szerintem nem sok a napi 2-3 sör, ha otthon van az ember. De ilyen idő max. 2 hónapban van egy évben, amúgy néha egy, télen pedig soha. De ha minden nap az év 365 napján lenyomsz 2-3 sört az már sok.

Viszont van más probléma is, csak a sör ebből a szempontból jobban materializálható...


A megoldás szerintem egy kiadós beszélgetés és, akár párterápia.

2010. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen problémák ellen lett volna megoldás ha házasság előtt összeköltöztetek volna,és ha nem müködik akkor meg sem nősül az ember !!
2010. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!