Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van élet a szerelem után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élet a szerelem után?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 10:18
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha van, mégis milyen az az élet?
2013. nov. 12. 10:24
 2/9 anonim ***** válasza:
csak annak, akinek előtte is volt.
2013. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van. Jön majd új szerelem.
2013. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 ezt hogy érted?
2013. nov. 12. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdésről a "túl a sövényen" című film jut eszembe XD (remélem ez a címe)

Szerintem ez egy meggondolatlan kérdés... hisz tudod a választ te magad is.

Lényegében a felejtés része a kegyetlen és ez nem mindenkinél egyforma ideig tart, attól fugg ki milyen, meg ki mennyire volt szerelmes, meg mi miatt lett a szakítás...

2013. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az után van csak igazán, de mondjuk az sem elhanyagolható kérdés itt, ki mit nevez életnek.
2013. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tud magával mit kezdeni, csak kapcsolatban, azt megette a fene.
2013. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem jon olyan szerelem ami az elozot felulirja, akkor azert hianyozhat idonkent az erzes. Viszont mellette rengeteg jo, es erdekes dolog is van. Megjegyzem, en menekultem a nagy szerelemtol, valoszinuleg, mert feltem, hogy nem leszek a magam ura, iranyitani fogja az eletemet ez az erzes. Nem akartam fuggove valni. A mostani kapcsolatom pedig sokkal erettebb, es stabilabb, meg mukodokepesebb. Persze ez csak az en tapasztalatom, biztos mindekinel maskepp van.
2013. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik a szerelem és akkor már nem lesz fájdalmas a dolog. Csak próbáld élvezi az apró dolgokat is. Legyél többet a családoddal, barátaiddal. Hagyd, hogy szép lassan elmúljon aminek el kell
2013. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!