Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek be egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek be egy lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik de egy barátnője azt mondta hogy nem bír/kedvel engem ! És fogalmam sincs hogyan oldjam meg hogy szeressen ! Mert ma kicsit elgondolkodtam,és rájöttem hogy szeretem ! Csak tudom hogy ez nem annyi hogy odamegyek és elmondom neki, mert akkor biztosan le koppint ! Tudom hogy jobban össze kel magamat hoznom vele ! Csak nem tudom mit tegyek,hogyan kezdjek hozzá ! (a lány jellemzői (ha ez segít válaszolni) szerény,visszahúzódós,csendes,jól öltözött,könnyű megnevettetni,és ÉN NEM ezért szeretem de igazából a feneke is jó kerek és szép)

2013. nov. 12. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová. Nem kell rámenősködni, majd kialakul szépen a dolog. Nem hiszem, hogy szereted ismeretlenül... Inkább erős vonzalmat érzel. Persze a kettő nem zárja ki egymást, sőt :D


Ha elmész vele valahová rögtön meglátod, hogy bejössz-e neki. Ha pedig nem jössz be, ne keseredj el, sok lány van, biztos megtalálod majd azt, aki a tökéletes párod lesz.

Annál nincs rosszabb, mint amikor a csajnak nem kellesz, csak magára erőlteti a járást... Fúj, az tragédia :D

2013. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hm.. innen szép nyerni :)


Hosszú és nagyon mély szemkontaktus + ismételgesd a nevét, minden x-edik mondat végén, de ne túl gyakran. A szemkontaktust neked kell tovább állnod, megvárni, amíg ő elkapja a tekintetét.


Mit lehet még? ... Érintés ... Öleld meg néha, mint a férfi, aki arra vágyik, hogy a nő visszakerüljön oda, ahonnan vétetett, az oldalbordák közé.


Légy magabiztos. Ne számítson, hogy megkapod-e vagy sem, ahogy az se, hogy esetleg belehalsz-e a szerelembe. Ne azért csináld, hogy megkapd, hanem csak hogy jól érezd magadat vele.


Általánosságban ne bókolj neki, nagyobb baráti társaságban csinálj úgy, mintha észre sem vennéd.

2013. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló lány vágyok. Ha tényleg könnyű megnevettetni, akkor ez legyen a fő dolog amiből "gazdálkodsz". Hívd el valahova, bókolj neki, viccelődj...
2013. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat ! :) Sokat segítettetek ! :)
2013. nov. 12. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
#2-es jókat írtál, de az utolsó tanácsoddal nem értek teljes mértékben egyet:) személy szerint én is gyűlölöm, ha egy pasi napokig teszi a szépet meg a jót, de baráti társaságban le se sz*r :)
2013. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előttem levő válaszolónak üzenném, hogy akkor bekapta a csalit, ugyanis pont ez a cél. ;)
2014. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!