Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátja van a lánynak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátja van a lánynak, de borzasztóan tetszik. Hogyan lehetne meghódítani?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt. Régóta nem tetszett ennyire senki, mint ő, néhány beszélgetés után borzasztó módon belehabarodtam. Persze egyből jött az ösztönös hódítani akarás, de ugye, mint kiderült, a lánynak már jó ideje (több éve) barátja van.

Viszont olyannyira elvakít ez a hirtelen érzelem, hogy úgy érzem, nem érdekel semmi, nekem ez a lány kell! Talán az ad erőt, hogy a lány és a barátja távkapcsolatban élnek, én pedig abban a városban, ahol a lány…


Hogyan hódíthatnám meg őt?


2013. júl. 17. 02:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, nem ezt akarod hallani, de sehogy... Te hogy éreznéd magad, ha a barátnődet próbálnák meghódítani? Neked sem tetszene. Lépj tovább.
2013. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Add önmagad, keresd a társaságát, hívd el magaddal.

Add meg neki azt, amit a pasija a távolból nem tud.

Ha nem stabil a kapcsolat, megnyered a lányt. Ha szereti, akkor legalább megpróbáltad.

De a távkapcsolatok csak ideig-óráig működnek.

2013. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképp se légy túlzottan nyomulós...pár naponta hívd el bringázni, fagyizni, strandra...szépen lassan közeledj, és beléd szeret.
2013. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
hagyd inkább.. jobban jársz.
2013. júl. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Lelkiismereti dolgok nem akadályoznak, ugyanis a lány döntése lenne, ha végül velem szeretne lenni… Szóval a lelkiismeretével neki kell elszámolnia.

A kérdés csak az, hogy hogyan lenne sikeres a hódítás?

2013. júl. 17. 02:24
 6/43 Didiiayer ***** válasza:
vagy inkább keress egy másik lányt
2013. júl. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Titkos Málna válasza:
Felejtsd el a lányt, tartsd tiszteletben, hogy van barátja...Gondolj bele te sem örülnél ha a barátnődet el akarnák tőled szedni...És ha ilyen jól meg vannak, ez az bizonyítja, hogy a távolság ellenére is együtt vannak, ha pedig ez nem így van akkor hamarosan úgy is szakítani fognak, DE addig várj:)
2013. júl. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján sansztalan vagy. Sajnálom.
2013. júl. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
ugyanúgy,mint bármelyik lányt.
2013. júl. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

A vonzódással az a baj, hogy az ember nem tud parancsolni neki. Nincs benne logika, tehát nem érdekli az érzelmeket, hogy a lánynak barátja van.

Több mint egy éve nem volt barátnőm, nem találtam szimpatikusnak senkit. Persze a barátaim mondták, figyeld meg, úgy jön majd a szerelem, mint a derült égből villámcsapás. Hát úgy jött! Hihetetlen, de magamon is meglepődtem, hogy a fásult magány után mennyire felrázott ez a lány…

2013. júl. 17. 02:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!