Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom tovább, összeroskado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, összeroskadok! Segítség?

Figyelt kérdés

11 hónapja, 5 napja, 2 órája és 3 perce van vége a kapcsolatomnak. Fanatikusan percre pontosan tudok minden dátumot, a szakításunk óta nem beszélünk, letiltott, nem tudunk egymásról semmit, csak minden nap eszembe jut lassan egy éve, és meg-meg lesem a facebookját egy másik fiókról, már ami nincs titkosítva neki. Egy ideig áltattam magamat az utóbbi 1-2 hónapban, hogy túl léptem. De nem. Hozzá fogható nincs. Egy istennő. Nem keresem ugyan azt amilyen ő volt, azt keresem amit ő hozott ki belőlem, és én belőle. Nem tudok mit tenni, nem bírom tovább! Most 20.-án lett volna az évfordulónk... Pontosan 17 óra 21 perckor ... Már nem szeretném hogy valaki úgy szeressen mint ő, és hogy én úgy valakit mint őt. Én már csak azt szeretném hogy boldog lehessek. Hogy megszabadulhassak tőle, ne fájjon tovább. Már rég lemondtam a párkapcsolatokról. (itt 15 percet bambultam) - tönkre ment az életem.

Segítség.

21/F - BP



2013. nov. 12. 19:20
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Oly annyira érzékeny téma nekem, hogy egy ládányi emlékem van tőle, mindenféle kis szerelmes levél, szívószál, üvegek - dobozok, matricák, blokkok, jegyek, fényképek, mindenféle kis apróság.... Nem mertem azóta sem elő venni, félek hogy eláznának tőlem....
2013. nov. 12. 19:22
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
szerencsére nem kell, hogy tovább élj ilyen kínok közt.
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
vagd fel az ereidet,vagy egyel egy kis csokit esetleg ismerkedj,na?
2013. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodásnak itt nincs helye. -_-
2013. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%
Menj pszichológushoz. Az segít.
2013. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Sőt, mikor náluk ettem mindig étellel lepett meg, simogatott miközben ettem, és a szalvétákat soha nem volt szívem kidobni, így azokat is gondosan összehajtottam mikor vele voltam, és eltettem... Nem vagytok viccesek egyébként, és én sem szoktam ilyen.... Szánalmasan gyenge lenni. Csak most gyenge vagyok, ennyi
2013. nov. 12. 19:25
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Most takarodjanak innen az ostoba trollok/troll utánzatok. Sajnállak haver. Aki már ezt átélte, az megért. Próbálj meg továbblépni, élj. Később jobban meg fogod bánni, ha nem így teszel.
2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Dwight Schrute ***** válasza:
47%

"mikor náluk ettem mindig étellel lepett meg"

Gondolom meglepődtél rendesen, hogy vacsorára kaját kapsz :D

2013. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg, a pszichológus jó ötlet, úgy látom más nem segíthet.
2013. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled sortárs! Tudom mit érzel. Én nis voltam ilyen helyzetben. A pszichológus valóban jó ötlet, ha egyedül nem boldogulsz a problámával. Foglald el magad valamivel, amire muszály koncentrálni, ami közben nem tudsz mást csinálni... Továbbá ne hallgass érzelmes zenèt! Nekem ezzel kapcsolatban sokat segített, hogy metál zenét hallgattam... Nme tudom miért, de bevált! Sok sikert, és csak egyenesen előre!!
2013. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!