Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy talaljak baratot magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talaljak baratot magamnak? Evek otan nincs senkim, nem birok tovabb igy elni!

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek, mindenkinek a kornyezetemben csaladja van.

Nekem senkim. Nem tudok tovabb igy elni. :(

Mit tegyek, segitsetek!


2013. nov. 2. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem,hogy eddig miért nem sikerült?A legcsúnyább csajoknak is van valami faszija.
2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moszuke ***** válasza:
48%
foglalkozz magaddal egy picit ne csak rinyálj. a többi jön magától.
2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hááát, az interneten talán? Sőt, lehet hogy most itt is rád fognak írni jó páran...
2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
korod, nemed,lakhelyed??
2013. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy valami vihogós idióta és nem vagy rohadtul ronda vagy dagadt,akkor nagyok az esélyeid...
2013. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem ronda sem kover, sem buta, es megsem sikerul. Pedig probalkozom :(
2013. nov. 2. 22:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok,csak ne mondd el az asszonynak.
2013. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
társkereső? azokon minden nő kap egy csomó üzenetet. válaszolni sem fogsz tudni.
2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 vakondka ***** válasza:

Iratkozz fel egy csomó ismerkedős portálra és minden nap írjál annak aki egy kicsit is tetszik.

A nagy számok törvénye alapján egyszer valaki bejön majd.

Ja és mindenképpen fotóssal csináltass magadról képet és azt rakd fel, mert ezerszer jobb lesz, mint amit magad készítesz.

2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

# 9:

Az, hogy fotóssal csináltasson képet mert ezerszer jobb, kandúrokra is vonatkozik? Mi a helyzet a frizurával és a ruházattal a fotózás előtt?

2013. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!