Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ideje egytt vagyunk nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje egytt vagyunk nem tudom hogy szereteme még?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk ő 17 éves volt én 18...úgy voltam vele túl hamar találtam meg az igazit, tényleg nagyon szeretem és imádom, együtt is élünk már 2 éve, de néha az a baj hogy nem tudom hogy már csak megszokás vagy nem, mert szeretem de nem tud hogy úgy vagy sem..

Mert egyre jobban figyelek fel más pasikra, és nagyon érdekelne az hogy én kiknek jönnék be és lenne aki udvarolna nekem ha nem lenne a barátom, és néha abban is bele gondolok de jó lenne egyedül, és szeretnék még pasizni.

És most kapok 1 milió ft-ot, azon gondolkodtam hogy elmenjek albérletbe nélüle, és akkor rá jövök egyedül hogy ő kell e vagy sem, mert ha mondjuk már nem szeretjük egymást úgy akkor csak az időmet pazarolnám vezstegetném az életemből, de viszont attól is félek hogy megbántanám, a szivem megszakadna, mert tényleg szeretem csak na.. élnék még egy kicsit szinglin is..nem is merném neki ezt felhozni:/ mit tegyek?



2013. nov. 12. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ribi
2013. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlo szituacioban voltam en is. Csak mi nem elunk egyutt meg. Hidd el az a legjobb ha megbeszeluitek h mit ereztek :)
2013. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!