Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni mert nem tudom mit tegyek. Vagy mit érzek semmitse tudok már?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Évfolyamtársam . Régen hánytatta magát vágdosta mert mindig csufolták szűlei stb. Aztán megismerkedtünk beszélgettünk kb 3 napot. Aztán belevágtunk . Nagyon jó volt . 1 héten már vége lett mert akkor még nem hagyta abba a vágdosta magát utána abba hagyta hogy ez miatt ne legyen ilyen vita. aztán volt még sok szakítás .... És egyszer csak azon kaptam magam hogy már nem tudom mit érzek ha vele vagyok megvan ezaz érzés hanem akkor meg semmi . Aztán mostmár ott tartunk hogy reggel felkelek és nagyon szar hogy nem szeretem vagy nem tudom eldönteni hogy szeretem e pedig nagyon szeretném szeretni mert tényleg miattam változott meg és nagyon rendes lány . Néha amikor vele vagyok már akkorse tudom mit érzek iránta . Nem hiányzik . (ritkán de tényleg nagyon ritkán) Nem merem ott hagyni mert megigértem neki hogy itt leszek mellette amég csak kellek és tudom hogy milyenek vele a szülei... mit tegyek? Csak értelmes kommenteket előre is köszönöm!

#szerelem #szeretem-e?
2015. jan. 25. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát mostmár szakítanál vele csak félsz, hogy újra elkezdi vagdosni magát?! Figyelj, én tiszta jóindulatból mondom, hogy beszéld rá, hogy menjen el egy pszichológushoz. Ha már nem szereted, ne maradj vele csak emiatt. Ez már kezd átmenni érzelmi zsarolásba
2015. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom... néha visszajön az érzés.. de néha nem de azért szeretnék vele lenni. És szeretném szeretni is és nagyon sokáigszeretnék vele lenni ... de mintha ez a szerelem vagy szeretet érzés nem lenne
2015. jan. 25. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Szerintem te csak félted.

2015. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lánynak orvosra van szüksége, pszichiáterre. Egy nyugodt pillanatában ülj le vele és tisztázd az érzéseidet. Ha van rá módod és érzelmileg bírod, akkor segíts neki, de tudnia kell, hogy inkább mint barátra számíthat veled kapcsolatban.
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Féltem. De ... azért mintha szeretném és nem akkarnám elengedni pedig lehet az lenne a legjobb. Nemtudom mit tegyek.
2015. jan. 26. 00:07
 6/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igazából te már elengedted őt, csak még magadnak is nehéz beismerni. Ha tisztáztad vele a dolgokat, könnyebben tudsz akár segíteni is rajta, mert lekerül a teher a válladról.
2015. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a kommenteket ! és hogy nem hülyesékeget írtatok. azért még elfogadom a tanácsokat amit írtok. Még 1 kérdés. Vajon évek múlva . megint szerelmes lehet belé?.
2015. jan. 26. 00:16
 8/9 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos toled hogy ennyire felted,de ha tenyleg fontos neked akkor legyel vele oszinte de kozold vele hogy rad ha akar attol fuggetlenul szamihat,es tenyleg vidd el orvoshoz!De erezze hogy tamogatod es legyel ott mellette!Szeresd legalabb mint baratot es legyel vele mint tamasz!Mert ahogy olvasom fontosak vagytok egymasnak!Es ertesd meg vele hogy attol hogy maganak art nem segit magan semmivel!Hidd el en is csinaltam ameg nem ertem fel egy kicsit esszel a dolgokat es nem jottem ossze a parommal.a lenyeg hogy ez a lanynal egyfajta figyelem felkeltes lenne egy segelykialtas!Mutasd meg hogy te es meg azerintem sokan masok is ott vannak neki mint tamasz!Es oszinten,kitudja.Lehet hogy nem is evek de honapok mulva mikor radobbenasz hogy szereted.De lehet hogy ugyan ugy csak baratok lesztek de mondkul az is jatszik hogy hallani se akar majd rolad.ezt nem tudhatod!De legyel vele oszinte!;)
2015. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóba került barátság . De nem ment . Hiányzott. Amióta összejöttünk azóta nem csinálja és rá is ébredt hogy mekkora hülyeség volt amit ő csinált . Nem . Sajnos csak én vagyok neki senkimás...
2015. jan. 27. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!