Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire reális az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Mennyire reális az, hogy tegyük fel ebben az esetben egy "Nő" szakít majd megpróbál visszatérni? Ha igen hogyan és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Az érdekelne a hölgyek esetében mennyire gyakori az, hogy szakít tegyük fel mert élni szeretne még mert fiatal és még csak egy komoly kapcsolata volt? Vagy ez ember/személyiség függő? Érdekelne az is hogyan nézhet ki egy ilyen visszatérés az exhez. Ráír vagy felhívja? Esetleg barátnőn keresztül? Mennyi idő kell mindahhoz, hogy észrevegye mit dobott el magától és észbe kapjon?


20/F


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2013. nov. 13. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de rájöttem, hogy k---aki volt a pasi, akiről azt hittem, hogy szeretem, de élni akarok. Á dehogy... csak nem volt jó az a kapcsolat, nem adott eleget, más kellett nekem.
2013. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felejtsd már el azt a nőt.. hány kérdés kell hozzá? ribi
2013. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 hónap után se megy....nem tudom mi van velem....
2013. nov. 13. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szakítottam a párommal mert a Drága kiprovokálta. Teljesen elhanyagolt kb az utolsó haverjával is gyakrabban beszélt. ha hívtam nem vette fel vagy valami kifogással kimentette magát. Pl sok a munka. Előtte is ugyanannyi volt akkor mégis ráért. Szóval tudtam, hogy itt van valami és csak ködösitett szakitottam vele. Nekem ilyen gyépés bunkó őszintétlen pasira nincs szükségem. Még a szakítás napján összejött mással.(gondolom ő volt az a sok munka :D)Az életben soha nem mennék vissza hozzá. Nem bántam meg a szakítást csak kihasznált volna miközben mellettem ismerkedik.

Igen jól látod ez egyénfüggő, hogy ki hogy gondolkodik erről és ki hogy próbál visszatérni ha húzza a szíve. Bár ez még nem ok arra, nekem is hiányzik mégsem fogok soha többé leállni vele. Az eggyel előző exem, akivel szerettem volna összejönni újra annak facen irtam vagy felhivtam. Egyszer személyesen is elmentem mert ő azt szereti. Végül nem lett belőle semmi mert addig vacillált és túráztatott, hogy totál kiábrándultam belőle és közben találtam mást. Azt a gyépést akivel nemrég szakitottam.

Ennyire szerencsétlen vagyok a szerelemben (is).

2013. nov. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem hanyagoltam el de észrevettem, hogy egyre kevesebbet akar találkozni miközben előtte le se akadt rólam soha. Folyton fáradt volt és aludt, nem ért rám az utóbbi időben. Soha nem volt ilyen ezért tűnt fel nagyon. Aztán időt kért aztán még időt és utána megelégeltem én mondtam, hogy ne szivass: vége. Ez volt 4 hónapja, felém se köp annyit se, hogy hogy vagyok pedig állítólag nagyon szeretett....
2013. nov. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!