Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Ez kicsit közhelyesen hangzik.De kíváncsi vagyok,hogy megtalálta-e már valaki? És érdemes rá várni? Vagy valaki beérte kevesebbel? Esetleg volt nagy szerelme,de mégis inkább a biztonságot választotta?

2013. nov. 14. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha létezik is én még nem találtam rá.
2013. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyne létezne az emberek nagy többsége megtalálja de attól még szétszakíthatja őket sok minden.
2013. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinél működik ,megtalálja, és van aki soha nem találja meg . Én már nem hiszek az igaz szerelemben.
2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már megtaláltam!

De elengedtem sajnos.


Egy nagy hódító

2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van, de bele is lehet pusztulni mivel nagyon ritka az a pár,akiknek megadatik, hogy együtt is maradjanak.
2013. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik az igaz szerelem :) Bár én még nem találtam meg és még csak egyszer voltam szerelmes de ő sem volt az igazi mert eltudtam engedni bár a szakítást 2 év szenvedés követett, de elfelejtettem. Viszont előttem van a mamám és a papám példa ként akik 65-ben házasodtak össze és még ma is együtt vannak, de nem megszokásból hanem szerelemből, ez a legszebb. Ők még megcsókolják egymást, kézen fogva sétálnak, együtt alszanak és nagyon boldogok együtt és ennél szebb nincs!!! Én úgy érzem h érdemes rá várnom és biztos vagyok benne h megtalálom az igazit :)
2013. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig reménykedtem benne, hogy létezik nekem való férfi, akiben minden megvan, ami nekem kell.


24 évesen meg is ismertem, összejöttünk. 25 voltam amikor összeházasodtunk.


19 évesen lett először barátom. Akkor vesztettem el a szüzességemet is. Kedveltük egymást, és kíváncsi voltam a szexre, így megtörtént.


Aztán volt egy komolyabbnak tűnő kapcsolatom, 10 hónapig, eljegyzés is volt. 20 éves voltam amikor szakítottam. Nagyon csúnya vége lett, megsebzett, pedig szerelmes nem voltam, de szerettem őt. 2 évig nem voltam képes utána a pasik felé nyitni.


1 évig csak randizgattam, nem jöttem össze senkivel. Aztán már 3 rövidebb kapcsolatom is kialakult fél év alatt, de mindig csalódtam.


Majd amikor már azt mondtam hogy elég, és nem érdekel az egész, akkor megismerkedtünk a férjemmel egy internetes társkereső oldalon:) Lustaságból nem töröltem le magam. 18 nap után randira hívott, összejöttünk, 1 hónap után megkérte a kezem, 1 év után összeköltöztünk, majd fél évre rá összeházasodtunk.


Életem első, és egyetlen szerelme. Csak azt sajnálom, hogy nem tudtam előre, hogy ő lesz nekem. Ha tudtam volna, megvárom, és neki adom a szüzességem, ahogy ő adta nekem az övét:)


Legjobb barát, szerető, lelki társ egyben:) Aki még a gondolatomat is képes sokszor kitalálni:) nem vicc.


27/N

2013. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó remélem tényleg örökké együtt lesztek. Nekem is volt egy ilyesmi kapcsolatom pár hónap után már el akartam jegyezni persze várni akartam min 1,5 évet jól is tettem mert kb 8 hónap körül teljesen megváltozott és az eddigi óriási szeretete huss eltűnt és bejelenti, hogy most ő nem akarja ezt szeretne mást is kipróbálni pedig mi kapcsolatunk is abszolút harmonikus volt. Én is olvastam a gondolataiba még a jelszóját is kitaláltam percek alatt úgy, hogy segítséget se adott.
2013. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!