Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak tényleg szép lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak tényleg szép lányok, akik nem helyes fiúval járnak?

Figyelt kérdés
Igazából az a kérdés, hogy zavar-e titeket vagy sem. Feltételezem, ha szeretitek nem igazán....de ha jobban belegondoltok, valóban nem volt legalább a kapcsolat elején fura, vagy azóta néhány helyzetben? Mondjuk az ismerőseitek nem csodálkoztak? Nem kaptatok megjegyzéseket? Foglalkoztatott titeket ez a kérdés egyáltalán, vagy kicsit sem? Őszinte válaszokat szeretnék kapni.

2013. nov. 14. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Vannak, olyankor a fiú gazdag.
2013. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

én a tegnap voltam a Westendben, utána átmentem az Árkádba...csak úgy simán nézelődni.


És csak olyan csajokat...na 1 kicsit most túlzok, de olyan fullos csajokat, akik ott voltak a párjuk meg..pfffffffffff hogy is mondjam...pffffffffffffff....szavakat nem találok, elkeztem gondolkodni, hogy mi a szart esznek rajtuk..és nem jöttem rá.


volt 2-3 kis félig magyar félig ázsiai kis szépség azok is tiszta ronda, csúnya gyökerekkel.....vannak...nem hiszem el.

én meg itt vagyok, tisztelném, becsülném ha lenne 1 nőm, de semmi, rám sem néznek és elfog a gyűlölet meg felbac az ideg és letépek magamról mindent!!!!

2013. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

# 1


én is erre jutottam.

2013. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 JohnTitor ***** válasza:
100%
No Money No Honey!
2013. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tőlem volt aki megkérdezte, hogy miért vagyok a barátommal, túl szép vagyok hozzá, a szokásos szöveg. DE! engem nem érdekelnek az ilyen dolgok! Ő a legjobb, mindig velem van, észreveszi ha bajom van, azonnal lát mindent. :) Számomra ő a leghelyesebb! :) 21/l
2013. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a először barátomat folyton napszemüvegben láttam, és kimondottan nem tetszett

amikor levette, kiderült, hogy a sötétbarna hajához (amihez barna szemet képzeltem), kék szeme van, ez sokat javított az összhatáson

aztán egy hónap után együtt mentünk haza edzésről, és amikor rám mosolygott hát én elolvadtam, annyira tetszett, és még mindig :D

a barátnőim is kb így fogadták

azóta néztünk neki edzésre egy rendes napszemüveget :D


és elvileg el se hiszi, hogy egyáltalán szóba állok vele... nem értem, mert végre valakit megint szeretni tudok :)

2013. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, én sokáig dolgoztam modellként, tehát szerintem a szép lányok kategóriáját bővítem, és ennek ellenére sosem volt tipikus gazdag úrifiú-típusú pasim, szerintem abszolút átlagos srácokra buktam, sőt a mostani párom (vele már lassan két éve vagyok együtt) is bőven átlagos kinézetű. Sőt, alapvetően nem is volt az esetem, amikor megismertem, mégis beleszerettem és összejöttem vele, pedig - kapaszkodjatok meg, húúúú - akkor még munkanélküli is volt.


Őszintén mondom, hogy engem ez sosem foglalkoztatott, és soha nem kaptam semmilyen megjegyzést, véleményt vagy kérdést ezzel kapcsolatban. Szerintem az értelmes, normális felnőtt emberek között fel sem merül az, hogy a szépek szépekkel, a csúnyák meg csúnyákkal illenek össze, nem élünk ilyen kasztokban a tudomásom szerint, és végkép nem ez alapján alkotunk véleményt.

2013. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sejthető volt, hogy megjelennek a pénzes válaszok (nem fejtem ki a véleményem ezekről)


én láttam nemrég. nagyon szép csaj volt egy rusnya fiúval, és lefogadom, hogy nem volt sok pénze a srácnak. villamoson utaztak, és nem volt a srác divatosan öltözve.

még vannak normálisan gondolkodó emberek, akiknek nem a külső a lényeg.

a nyafogó irigyek pedig azért nem fognak párt találni, mert ilyen rohadt negatívak, nem azért mert nem olyan hűde szépek/izmosak stb.

2013. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondják, hogy csúnya pasikkal jövök össze, bár én sem vagyok egy szépség csak a hajam jó, hát amúgy nem érdekel, szeretem, kész, ennyi.
2013. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, h mindig lányok írnak olyanokat, h az ő pasijuk mennyire nem néz ki jól, de fiúk szinte soha nem írják, h ronda létükre milyen jó nőjük van...
2013. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!