Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnnek annyira elérhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek annyira elérhetetlennek a szép lányok?

Figyelt kérdés

Igazából.. Nincs önbizalmam, de megvan rá az okom is mert a lányok nem tartanak helyesnek. Volt egy régebbi kérdésem a külsőmmel kapcsolatban, azokat nagyjából megfogadtam és próbálom magamból a legtöbbet kihozni. De valahogy nem érem el azt a hatást amit szeretnék.. Egyszerűen csak jólesne ha rámírna egy lány hogy szívesen beszélgetne velem vagy ilyesmi. De nem.. Másoknak naponta többen is írnak de nekem már jó ideje senki.. Csak én vagyok így ezzel? Miért nem keresnek engem? Még a "barátaimnak" nevezett személyek sem. Pedig próbálok kedves lenni mindenkivel.. Szóval akkor a 2 kérdés:

1. hogy tudnám elérni hogy legyenek új lány ismerőseim?

2. Miért nem keresnek engem?

H valami nem világos kérdezzetek köszi előre is!

15/F



2013. júl. 4. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha te nem keressel mást ő miért keressen?

1kérdésre keressél magadnak hobbit és lehet találkozol lányokkal

2013. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "régimódi" lány vagyok, de én inkább azt szeretem, ha egy fiú kezdeményez. 16L
2013. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hanariko ***** válasza:
iskola? még elég fiatal vagy, sokat fogsz változni, ne aggódj.
2013. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hanariko ***** válasza:
(úgy értem suliban ismerkedj esetleg)
2013. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja igen és ha gondolod önbizalom építő "tréningnek" menyél el gyúrni
2013. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1évet minimum várjál a gyurással :D
2013. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a rengeteg választ. Én már azért nem keresek mert meguntam hogy senkinek sem kellek. Arra vágyok hogy foglalkozzanak velem nem arra hogy mindig csak én foglalkozzak másokkal
2013. júl. 4. 23:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Hobbi gyanánt gitározok, úszok, focizok ha ez nem lenne elég..
2013. júl. 4. 23:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom,pedig sokak szerint nincs gond a külsőmmel,akinek itt gyk-n elküldtem a képem.

De nem tudom hol ismerjek meg új csajokat,mert kisvárosban lakom.Iskola kilőve,mert hatosztályosban vagyok,most fejeztem be a 8. osztályt,7-es csajok már ribik,9-esek 20 éves krapekokra buknak.....

2013. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
15 éves vagy,valószinüleg elötted van még 30+ év,addig annyi nőd lesz.. :)
2013. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!