Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezd kicsit elegem lenni, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd kicsit elegem lenni, nem tudom eldönteni mi van a legjobb barátommal. Lent látjátok a szitut, véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve legjobb barátok vagyunk, én lány, ő fiú. 15 évesek, és millióan mondanak mindig mindent ránk. Eleinte nagyon kérdezgették ismerősök, barátaink, hogy járunk-e, hiszen "annyira illünk egymáshoz és úgy viselkedünk". Valójában nem nevezhető üres kapcsolatnak, hiszen nagyon sok mindenen átmentünk. Egyszer nagyon összevesztünk, akkor a nevem kezdőbetűjét a kezébe karcolta... Most három hónapra külföldre költöztem, ez okból még nyáron, szülinapomkor kaptam tőle egy nyakláncot, rajta egy szívecskés bilétával és a nevének kezdőbetűjével. Egy pulcsiját is nekem adta, én azzal alszom.:) Ő a szülinapjára egy dögláncot kapott, ami a 'together forever' felirattal volt gravírozva, most is hoztam neki meglepit, mikor hazaköltöztem, állandóan meglepjük egymást.. Lányokat tekintve csak velem van fenn közös képe, mindig mindent elmondunk egymásnak, elképesztően sok közös emlékünk van. Viszonylag sok lánnyal kavart ez idő alatt, ki szokta kérni a véleményem, de sose jön be szegénynek néhány napnál komolyabban egy kapcsolat se. Persze, voltak mélypontok, meg így is van, mikor veszekszünk, de már fél éve ha bármikor találkozunk, mindig együtt vagyunk, kézen fogva, ölelkezve, egymás mellett, nem számít, ki lát. Csomószor együtt is aludtunk (semmi mélyebbre ne gondoljatok, kézfogás és ölelkezésen kívül :D). Az egyik legjobb emlékem vele kapcsolatban, mikor egyszer hazautaztam ezalatt a 3 hónap alatt, és egy csokor virággal és raffaello-val várt a reptéren...:)

...aki vette a fáradtságot, és végigolvasta, legyen szíves valami véleményt írni erre! Köszönöm<3



2013. nov. 16. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
tldr
2013. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagytok mindketten, de nem meritek bevallani még magatoknak se. Majd kialakul. Élvezzétek egymás barátságát;)
2013. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az, hogy tldr? :D
2013. nov. 16. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szerelem :)
2013. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon szerencsés vagy ! :)
2013. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebben a helyzetben voltam. Ugyanígy imádtuk egymást, mindig együtt aludtunk, mindent megbeszéltük, beceneveket adtunk egymásnak, jóban voltunk egymás családjával és amennyi időt tudtunk csak együtt töltöttünk. Aztán kiderült h ő belém szeretett, én viszont nem viszonoztam. Adtunk magunknak időt, húztuk-halasztottuk, de hiába próbálkoztunk megromlott a viszony. Azóta nem láttam, szóval ez azért nem olyan egyszerű, mint itt sokan mondják. Bár nálunk az a különbség, hogy én voltam az, aki nem szerelmes...és a lányok szerelem nélkül is tudnak ölelkezni és aludni egy fiúval...nálatok ha a fiú nem lenne, akkor sztem neki ez nem menne. Mert az írásodból azt látom, hogy te benne lennél többen.
2013. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!