Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt hogy kezelnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek? Olvassátok végig, kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom 16. Majdnem 15 hónapja vagyunk együtt. Szeptemberben kezdte az egyetemet Budapesten, én pedig 200 km-re vagyok tőle. Nem feltétlen rossz az, hogy csak hétvégente találkozunk. De vannak helyzetek amikor rettentő rossz, például olyankor, mikor teljesen magamba roskadok, hogy neki mennyi lehetősége van, nekem meg itthon mennyire semmi.

a következő a helyzet: ma szülinapi meglepi bulija lesz egy közös baártunknak, ami megint csak rossz, hogy nem lehetek ott. a barátom persze megy, és annyit mondtam neki, hogy óvatosan, vigyázzon magára, ne igyon sokat. (amikor együtt megünk bulizni, mármint nem egymás körül forgunk egész este, csak a tudat, hogy ő is ott van valahol, egyáltalán nem zavar, ha iszogat.) de ilyenkor nem szeretem ha elszalad vele a ló, ugyanis neki egy icipici bor bőven elég, és hót hülye. a lényeg a lényeg, ma megkért, hogy lépjek be az ő facebookjába,hogy megpróbáljak feltölteni egy képet, ami neki nem sikerült. és ahogy beléptem felugrott egy beszélgetés, amiben xy éppen arra a mondatra válaszolt, hogy "meglepi buli, azaz bebaszunk" és nem olvasgattam tovább, de ezt megláttam. és nagyon felmérgeltem magamat, hogy miért kell vagy menőzni xy-nak, vagy miért kell skypon a szemembe hazudni, hogy áááá dehogy iszok sokat babám. érdekelne, hogy ti hogy fognátok fel? tisztában vagyok vele, hogy nem kell minden apróságon kiakadni, és úgy gondolom azzal teszek legjobbat, ha nem kezdek hisztizni, hanem azt éreztetem vele, hogy velem is minden szuper , semmivel sem jobb ott neki, mint nekem itt. Szerintetek?



2013. nov. 19. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
a barátom 19, elnézést
2013. nov. 19. 19:27
 2/3 anonim válasza:
16 és egyetemre jár ?
2013. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
írtam, hogy elnézést, 19
2013. nov. 19. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!