Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a hosszú hajú fiúkról?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérek, köszi:)

2013. nov. 17. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Férfikén mondom, hogy amikor nekem volt vállig érő hajam egyből rávágták, hogy "höh ez tök ßuzis", bár én a V nyakú pólót hordó csőgatyás srácokat sem nevezném túl férfiasnak, bár ebben sok lány nem ért egyet velem.

Pedig karban volt tartva a sörényem, a végéből mindig vágtam le egy kicsit és 4-5 naponta mostam, szóval nem egy zsíros csimbók volt. No nem azért lett levágva, hogy bejöjjek pár felszínes csajnak, csak az új munkahelyemen még a nőknek sem lehet túl hosszú haja, így levágattam és odaadtam a fodrásznak emlékbe.

2013. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha nem tetves, bolhás, vagy kócos (kivéve, ha direkt kócos), akkor jöhet. Tetszik. Én azt vallom, hogy egy pasinak legyen legalább akkora haja, hogy normálisan bele lehessen túrni :) 3-4 centitől akár hátközépig érőig, de rá azért ne tudjon ülni, az már túl hosszú.

19/L

2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szerintem max fülig vagy nyak középig érő haj szép egy fiúnak, de persze ha jól áll akkor hagyd meg csak akkor rendesen tartsd karban mert az nagyon igénytelen és kiábrándító ha zsírósan a nyakad tövéhez fogod a hátközépig érő hajad.18/L
2013. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bejön :) Barátomnak hosszabb haja van,mint nekem. Igazából nem zavar, ha zsíros, korpás stb, amikor raszta hajam volt az is tele volt korpával, mégis imádta minden barátom a rasztáimat :) Meg nem tartom pasiknál a hosszú zsíros stb hajat igénytelennek.

15/L

2013. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szexi is tud lenni


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

öhm, amúgy ha valaki privátban kér levelet esetleg kaphat, hogy az milyen benyomást kelt:)


ja és 20 F


további válaszokat kérek!!

2013. nov. 18. 15:38
 7/16 anonim válasza:
Én imádom a hosszú, ápolt férfi hajakat! Hosszú alatt értem a legalább váll alá érőt... :) 19/L
2013. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
imadom! olyat keresek!:o lehet hatkozepig ero is, az a kedvencem! csak legyen apolt
2013. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Imádom őket ^^

a barátomnak is hosszabb haja van mint nekem =)

Grrrr :3

[link]


15L

2013. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
azt,hogy ezzel próbálják kompenzálni azt,hogy kicsi a péniszük.
2013. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!