Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a párokról, akik magázzák egymást?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim 72 évig magázták egymást, első találkozásuktól halálukig. Manapság nem sok ilyesmit látok, viszont engem vonz a dolog. Szerintem egy igazán effektív módja a tisztelet megadásának (persze nem ezen múlik, ha nincs, akkor ott a magázás sem fog segíteni), és még szexuálisan is izgató lehet bizonyos helyzetekben. :)


Félreértés ne essék, nem vagyok valami prűd begyepesedett idióta, sőt, párkapcsolati téren meglehetősen liberális vagyok, egyszerűen csak vonz ez a dolog, és szívesen élnék egy ilyen kapcsolatban.



2013. nov. 25. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség...manapsága. Szomszéd is tegezi egymást...de pl a nagymamám az anyukaját magázta, míg én már tegeztem a dédimet, es ugyanűgy tiszteltem, és a dédi sem vette rossz néven.

Ennek semmi köze a tisztelethez...

2013. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem is gondoltuk, hogy prűd vagy, ez inkább valami perverzió nálad....
2013. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olykor mi is szoktuk egymást magázni a párommal,nekem is tetszik,pontosan a tisztelet miatt. Viszont azt nem tudnám elképzelni,hogy mindig magázzam. Talán az már nem a tisztelet,hanem a távolság jele lenne,legalábbis a mostani generációk közt.
2013. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem h_ülyeség. lehet hogy a tisztelet jele, viszont a tegezés meg a bizalom jele. az én kapcsolatomban inkább legyen bizalom. és egyébként is macerás lenne folyton még arra is figyelni hogy 'jól' szólítsam meg..
2013. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ilyen pár nmanapság csak olyan aki néha brahiból magázódik. Nekem van egy barátnöm akit ez szointén vonz neki több pasival is volt ilyen hogy heccböl magázták egymást. Persze nem mindig de mondjuk néha telefonban vagy ilyesmi.
2013. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magázás ma már távolságtartást jelent, legalábbis számomra, úgyhogy engem nem vonz és furcsának tartom.
2013. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Amikor ez a magázódás szokás volt, még egészen más jelentősége volt mondjuk egy házasságnak. Nem a tisztelet jele volt a magázás, hanem a távolságé. Sokszor a szülők döntöttek előre és a párok gyakran alig ismerték egymást, az volt a lényeg, hogy legyen egy közös gyerekük. A szeretők akkor is tegezték egymást.... Ezen azért gondolkodj el, mielőtt a bugyidba nyúlsz ettől a magázódós dologtól.
2013. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Remek kérdés, én is hasonlóan állok a dologhoz, soxor váltok magázásra, vagy poénból vagy haragból, de ez elég emberfüggő. A mostani asszony kicsit savanyúbb, mint az előző, ez nem annyira veszi az ilyesmit, pedig soxor jó poén tud lenni.

Mondjuk hogy kizárólag magázódjunk, az már erősen a ló túl oldala lenne.

egyébként igen, ez egy olyan prűd, idióta és perverz dolog, épp ezért imádom! :-) Nem kell fojton hulla komolynak lenni

2013. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én magázom a barátnőmet, de ő tegez engem. Amikor először találkoztunk, akkor még természetesen tegeződtünk, csak pár hét után mondtam neki, hogy nekem jobban esne, ha magáznám, viszont ő tegezne változatlanul.
2013. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Eszement baromság. Akinek látok a nemi szervét, azt nem magázod.
2015. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!