Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a párokról akik facebookon mutatják szerelmüket?

Figyelt kérdés
Mondjuk, közös képeket raknak fel, küldözgetik egymás adatlapjára. Távkapcsolatban élnek(500-550km), szval ez is egy lehet egy "útja", h kifejezzék a szerelmet? Vagy csak így próbálják meg egy kicsit fenntartani a kapcsolatot?
2012. jún. 27. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Engem idegesít(ene), ha fent lennék. :)

Ugyanúgy ahogy azok a nők,akik a kisbabájukat mutogatják ott,lehetőleg rögtön a születésekor készült képeket,amikor meg sincs mosdatva.Szegény baba még azt se tudja mondani,hogy nem akarom.

Szóval a magánélet szerintem otthonra való.

2012. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést támogatom. Azzal nincs bajom ha valaki felrak egy közös képet, de ha esetleg facebookon nyílvánosan beszélgetnek olyan dolgokról, amiről inkább msn-en kéne, az már rettentően zavar.


1-2 kép nem zavaró, sőt jó látni hogy vannak boldog kapcsolatok, de ha 100 ugyanolyan képet raknak fel, az igen idegesítő.


Az hogy fennttartani.. nem gondolom hogy ez segít rajta. Hiszen csak egy kép, ami talán mind2-jüknek megvan a telójukon.

2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Különösebben nem érdekel.

Sokkal jobban zavarnak azok az idióta pitsák, akik mivel nyerni akarnak megosztanak vagy 500 ruhát egy xy boltból.

Aztán vagy fél óráig kell lefelé menni mire értelmes részhez érek.

2012. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A közös képek szerintem jók.. Persze nem arra gondolok, mikor felraknak 100 képet arról, ahogy egymás manduláját nyalogatják xDD

Viszont mikor üzenőfalon beszélik meg, hogy melyikük szereti jobban a másikat, kicsit idegesítő, szerintem az ilyen dolgok privátba valók :D

Mi ugyan nem távkapcsolatban élünk, de így is van, hogy egy ideig nem tudunk találkozni, ilyenkor beszélünk privátban, meg néha-néha kirakunk 1-1 zenét egymás üzenőfalára, de nem állunk neki nyáladzani mindenki előtt :D Nem tartozik a publikumra :)

18L

2012. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!