Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a szerelem utáni "maradhatunk barátok" dologról?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogyha egy lány mondja ezt egy fiúnak. Személyes véleményem: ez kb. annyit jelent, mintha meghalna a kutyád, eltemeted, de még kiáshatod.

2013. nov. 26. 22:55
 1/8 anonim válasza:
100%

Pontosan a személyes véleményed.

Egyáltalán miért teszed fel a kérdést, ha tudod a választ? :)

2013. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság nem
2013. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mit gondolunk?


Kérdező, önne mi a véleménye, mint kívülállónak az intelligenciáról? -.-

2013. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam. Komolyan gondoltam, mert nemcsak a barátom volt hanem a legjobb barátom is. De önző dolog volt ezt kernem, mert a sajat lelkiismeretemet akartam megnyugtatni azzal, hogy legjobb barátként megtartom. De egyszer bevallotta, mindig is abban reménykedett, azért akarok vele találkozni, mert újrakezdeném vele... Ezután minden kapcsolatot megszakítottam vele, mert rájöttem, így képtelen lesz továbblépni.
2013. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A női kegyetlenség netovábbja. Férfiként nem vagy neki elég jó, de az amúgy értékes tulajdonságaidat, és a kapcsolati tőkédet kihasználná. Ilyenkor kell közölni vele, hogy vagy barátság extrákkal, vagy menjen a francba.
2013. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kapcsolatban pont a másik oldalról van tapasztalatom. Kicist lehet, hogy hosszú lesz. Eddig két barátom volt.


Az egyikkel úgy lett vége, hogy egy külföldi kiruccanás után minden előzmény nélkül közölte a barátnőmmel, hogy mondja meg nekem, hogy új csaja van és fölhívott hogy legyünk csak barátok. Szerintem ezt ő sem gondolta komolyan. Én szívesen maradtam volna vele jóban, annak ellenére, hogy csúnyán átvágott, de azóta nem hajlandó velem beszélni vagy csak "kedves" megjegyzéseket kapok arra, hogy mennyit ittam éppen stb. Kicsit érdekes is a helyzet, mert a baráti társoságban meg mindketten bennemaradtunk.


A másikkal talán nem is jártunk egy erős barátságból kialakult szexkapcsolat jellegű dolog volt a legapróbb titkait is tudtuk a másiknak. Aztán azzal lett vége, hogy közölte a srác, hogy nem akar engem kihasználni, maradjunk csak barátok, az neki jobban ment. Azóta nem mondom, hogy rosszban vagyunk, meg hát minden nap összefutunk suliban, de valahogy nem olyan, mint régen. Pedig nekem lenne igényem vele megbeszélgetni, mert bízom benne, soha nem adott ki semmilyen titkomat és neki nem kéne mindent az elejéről elmesélnem. "A szakítás" óta azonban már érdekes módon facebookon is maximum én írok rá, csak már kedvem sincs hozzá, ha ennyire érdektelen.


Szóval én úgy gondolom, hogy nem működő képes, mert legalább az egyikfél nem tudja helyén kezelni a helyzetet, ill. mást érez mint amit mond. Jó tanács magamon okulva, baráttal ne jöjj össze mert akk megszűnik a barátság. Akivel meg szakítottál igyekezz elfelejteni, mert ha folyton fölbukkan, az csak neked rossz, sosem tudsz túllépni rajta!

2013. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában nem működik, de van ahol igen.

Volt már pár barátom, legtöbbjükkel utána megszakadt a kapcsolat. A legutóbbi exemmel viszont tökéletesen megmaradt a baráti viszony. Mondjuk akkor se volt valami nagy szerelem, amikor jártunk, szóval lényegében nem változott semmi. Szexeltünk is egymással, meg randitippeket adtunk.

Akkor volt egy kis mosolyszünet, amikor összejöttem a párommal, mert neki akkor hirtelen nem volt már szexpartnere. De aztán rendeződött :)

2013. nov. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem attól függ hogy elôtte milyen jó viszonybea voltatok, meg, hogy mièrt szakítottatok... bár èn biszex vagyok szóval mind a kèt nemel volt már rendes kapcsolatom, de mind a 3exemmel jóban vagyok mai napig..
2013. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!