Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a barátomon. Vagyis a volt barátomon. Mert úgy váltunk el hogy szeret és mégis szakított velem. ?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta...

Valami tanács?:(



2013. nov. 26. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad rajta.
2013. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szakítós duma volt, ne dölj be.
2013. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem.. érzem hogy még mindig szeret. a barátainak is ezt mondja.. folyton néz , látom rajta hogy rosszabb a kedve mint régen.
2013. nov. 26. 20:17
 4/9 anonim ***** válasza:
üdv a klubban :)
2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ezt kell mondjam,de nem,nem szeretett. Nekem is ezt mondta az exem... hidd el,neked sincs szükséged egy gyáva férfire. Időbe telt,de most már felfordul tőle a gyomrom,ha csak eszembe jut. Sokkal nagyobb fájdalmat okoznak,ha így szakítanak,de annyira nem képesek,hogy figyelembe vegyék mit okoznak ezzel a másikban. Ne szeress egy gerinctelen férfit. Nincs olyan,hogy szakított,de még szeret. Persze vannak kivételek,például,ha esetleg távkapcsolatban kellett volna folytatnotok...
2013. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom..:) te mit csináltál? vagy te is tehetetlen vagy?
2013. nov. 26. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
De ha egyszer annyira szeret, miért szakított veled?
2013. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mert azt mondta hogy megváltoztam és h nem ilyennek ismert meg..:/
2013. nov. 26. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt azt kérte változzak meg legyek újra az akit megismert. Vonakodtam. Mire időt kért, hogy átgondolja a dolgokat. Velem maradt. Én viszont kidobtam, mert éreztem, hogy nem szeret már és mondta is, hogy valami benne elmúlt. Én szerettem őt de nem akartam magamat bántani azzal, hogy olyan embert tartok magam mellett aki nem szeret. Borzalmasan fájt volna, ezért akármennyire is szerettem szakítottam vele. Remélem megtalálja a boldogságát! 25/L
2013. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!