Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek, jol tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek, jol tettem, hogy otthagytam?

Figyelt kérdés
Jo baratok vagyunk, osztalytarsak padtarsak, szinte mindenhova egyutt megyunk mindig segitek nekik hazikban meg rengeteget hagyok utana, az osztlytarsaim azt mondjak hogy kihasznal engem. Szerintem o nem nez ram ugy, mint egy lanyra, hogy jarjon velem, de en sajnos igen. Ma azt mondta, hogyha elkiserem egy helyre akkor utana o hazakiser, de kozbe meg ket helyre elmentem vele azon kivul annak ellenere, hogy nagyon fajt a hasam, faradt voltam es sok tanulnivalonk volt holnapra, aztan elakart menni egy kavezoba ahol csak 10 percet akart ulni, es en mondtam neki, hogy nem megyek, es megkert szepe hogy menjek, mert nem ulunk sokat es utana hazakiser, es en mondtam, hogy jol van, legyen. Elindulunk es olyan mosollyal nezett ram, hogy mar megint meggyoztelek es utanam jossz es csicskam vagy. Es en felkaptam erre a vizet es otthagytam, hazajottem. De nem jott utanam, csak utanam kialtott valamit, de ennyi. Mi a velemenyetek?

2013. nov. 27. 18:06
 1/6 anonim válasza:
51%
Az hogy tényleg egy csicska vagy... aki a végén mégjobban becsicskult. Erre nem kajak nem lehet mást mondani. Szánalmas vagy. Sőt még szánalomra se méltó.
2013. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert?
2013. nov. 27. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted. Hagyd a fenébe innentől kezdve!

Hány éves vagy?

2013. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cintuskaa ***** válasza:

Szerintem nem tetted jól,bele rágták a fejedbe ,hogy annak tart és te naiv hittél neki.

Véleményem szerint többet akart veled lenni,esetleg szükségesnek érezte a jelenléted, és véleményem szerint szüksége van rád, sőt meg bízik benned ezért te vagy neki az az illető aki tanul vele , logikus számomra.

Mert hidd el ha nem lennél neki fontos akkor talált volna mást aki segít neki.

2013. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez eleg nagy szemetseg volt...kerj bocsanatot tole!
2013. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy bocsánatot kérj, mert megkereslek, és a nyílt utcán, fennhangon kapsz fejmosást! -_-
2013. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!