Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Csak szerintem undorító a viselkedése?

Figyelt kérdés

Pont 2 hónaposak voltunk hétfőn a barátommal,amikor szakított velem,nem is akárhogy.

Amikor megismerkedtünk ő kezdeményezett,keresett stb nem vagyok ez a rámászós típusú csaj.

Minden tök jó volt közöttünk,aztán rámírt facebook-on (!) hogy szakítson velem.Az indokok: túl fiatal vagyok hozzá(4 év van amúgy köztünk) és neki egy komolyabb lányra van szüksége,mert hogy én túl komolytalan vagyok. Szerintetek ő 23 éves akkor mennyire komoly,ha még csak nem is merte a szemembe mondani,hanem inkább fb-on közölte mindezt? Ja és a kedvencem: túl kedves voltam vele.Már ez is baj??Komolyan?? Várom a véleményeteket!

19/L


2013. nov. 20. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet viszont volt egy korodbeli csaj,aki tényleg rámászott akár szószerint is,ezért dobott,más oka nem igazán van.
2013. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi kamu indokot tudott hirtelen kitalálni. Amúgy meg gyáva, bunkó emberek szakítanak üzenetben.
2013. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy bal*asz, remélem egy ilyen után nem is sajnálod, meg a többi csaj se sajnálja az ilyen pasikat, mert ezek nem érdemlik meg azt sem, mégis ezek miatt sírnak a csajok a legtöbbet, vicc. Gondolom te is a rosszfiúkra buksz, mint sok csaj, s azok bizony így járnak.
2013. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából ő nem pont ebbe a rosszfiú kategóriába volt sorolható,de ez már lényegtelen.És nem,már egyáltalán nem bánom.Jobb így már nekem,ilyen "férfira" nekem nincs szükségem!:)
2013. nov. 20. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen látszik a szint,ilyenek kellenek nektek nőknek hát gratula.A normális srácok akik meg is becsülnének és foglalkoznának veletek,azokat meg figyelembe sem veszitek.Miért nem lepődöm már meg...
2013. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most ezt igazából nem értem mire írtad.Nekem nem az ilyen plázafiúk és társai jönnek be,és őt sem ilyennek ismertem meg,nagyon aranyos fiú VOLT...
2013. nov. 20. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Hazug és gyáva. Jött a képbe más, de majd meg fogja bánni amit veled tett. Te szépen emelt fővel élj tovább, örülj neki, hogy a sors megoldotta ezt a "fiút" számodra. Még annyi sem volt benne, hogy élőben elmondja. Vissza fogja kapni ezt mástól amúgy.

27/F

2013. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ott van a hangsúly,amit te is kiemeltél a VOLT.Jajj mikor megismerted,hát azért azt nehéz nem észrevenni,hogy ő ilyen típusú gerinctelen buta fiú volt,biztosan voltak rá jelek amik mutatták hogy ő ilyen.Rajtam például semmi ilyet nem látnál mert eszembe sem jutna semmi ilyesmi,sőt én értékelném is ha kedves velem valaki,és úgy is állok hozzá,továbbá ha valami nem tetszik megmondom nem elviselem aztán meg hopp.És nézd meg az ilyeneknek érdekes módon mindig jut valaki,aki meg foglalkozna rendesen velük azoknak meg nulla.

De nem téged akarlak ezzel bántani,csak téged is kicsit rá akarlak világítani,hogy sok normális srác vár rád aki foglalkozna és törődne veled,és máskor ne pazarold az időd ilyen buta és szánalmas emberekre. :/

Én is valami hasonlóan kedves lányra vágyom már régóta,aki kedves velem törődik és elfogad,de hát 7 éve semmi nem jött össze,fantasztikus érzés. :/

22/F

2013. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tényleg nem lenne okom bánki akkor e miatt,és köszönöm hogy őszinték voltatok! :)
2013. nov. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!